RECENZE - Střelecká sluchátka elektronická s třístupňovou regulací hlasitosti Earmor M31

Datum: 21.08.2023 | Autor: redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi střeleckých sluchátek značky Earmor. A to konkrétně elektronických sluchátek Earmor M31. Tuto recenzi vám můžeme přinést díky společnosti SPYSHOP24, která sluchátka na recenzi poskytla.

 

Firma Spy Shop působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Jejich cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se těší důvěrou stále větší skupiny zákazníků.

 

 

Sluchátka = nutnost!

Jak jistě každý střelec ví, tak sluchátka jsou povinností a nutností na každé střelnici. Samozřejmě si je na většině střelnic můžete za nějakou částku zapůjčit, ale to co je ve většině případů zapůjčeno, tak jsou obyčejná sluchátka. Proto se každý střelec dříve či později začne dívat po vlastních a kvalitnějších sluchátkách. Přeci jen chrání svůj sluch, a proto hledá nejen komfort nošení, ale i kvalitní ochranné vlastnosti. Všechny špičkové sluchátka jsou již elektronické a dále v recenzi se na jedny z nich podíváme.

 

 

První dojem

Sluchátka nám dorazili v papírové krabičce. Po rozdělání krabičky uvnitř naleznete sluchátka, 2 ks AAA baterií, návod a sáček na sluchátka. Ostatně co více také ke sluchátkům potřebujete.  Sluchátka jsou v sympatickém černém barevném provedení.

 

 

Testování

Jak jistě všichni moc dobře víte, tak standartní ochranná sluchátka tlumí zvuky, ovšem všechny zvuky. Sluchátka Earmor M31 jsou vybaveny dvěma mikrofony, které slouží k posílení okolních zvuků. Ovšem zesilují jen zvuky do úrovně pod 82 dB. Zvuky nad tuto úroveň automaticky utlumí. Posílení si můžete nastavit jednoduše dle svých vlastních požadavků a to až ve 3 úrovních. Jednoduše tak uslyšíte okolní komunikaci, aniž byste museli sluchátka sundávat. Což je zejména ve chvíli, kdy jsou vydávány povely střelby vedoucího je velká výhoda. Navíc, když nastavíte zesílení na maximum, tak se ze sluchátek skoro stanou špionážní sluchátka, jelikož všechny zvuky uslyšíte zesílené a věřte, že některé zvuky uslyšíte doslova poprvé. Sluchátka se jednoduše uvedou do provozu stisknutím tlačítka pro zapnutí a následně vám ženský hlas v angličtině oznámí, že jsou sluchátka zapnutá. Toto byste díky elektronickému zesílení zjistili i sami, ale je to příjemný bonus. Dále pak vám ten samý hlas oznámí i vypnutí sluchátek. U vypnutí musíme podotknout, že sluchátka se po určité době automaticky vypnou, takže se nemůže stát, že je zapomenete vypnout a příště na střelnici zjistíte, že sluchátka máte vybité. Jako další plus u sluchátek musíme zmínit přípojný 3.5mm stereo konektor díky kterému můžete ke sluchátkům připojit další příslušenství jako například telefon, MP3 přehrávač, nebo vysílačku. Sluchátka na hlavě sedí pevně. Díky kvalitně polstrované hlavové pásce se sluchátka nosí doopravdy komfortně. Navíc sluchátka mají oproti konkurenci velkou výhodu, a to, že jdou složit. Při testování sluchátek jsme stříleli z různých ráží od 9mm přes brokové ráže až po ráži 7.62x39. Sluchátka jsme porovnávali s obyčejnými sluchátky, ale také s mnohem dražšími modely. Při porovnání s obyčejnými modely musíme říci, že rozdíl je jako černá a bílá. Útlum hluku při výstřelu je naprosto dokonalý. Ani při rychlostřelbě z ráže 7.62x39 se nestalo, že by byl výrazněji slyšet výstřel. Sluchátka naprosto plní svůj účel. A to i v ohledu na zesílení okolních zvuků. Zde krásně slyšíte, o čem se baví kolegové o dva střelecké boxy vedle. Při srovnání s dražšími modely jsme zaznamenali rozdíl snad jen v kvalitě zesíleného zvuku. Kdy tento zvuk byl ještě o něco čistější. Na závěr musíme konstatovat, že za nízkou cenu si v případě sluchátek Earmor M31 zakoupíte dokonalou ochranu sluchu za velmi vtipnou cenu.

 

 

PLUSY A MÍNUSY

 

+ cena

+ vzhled

+ kvalita zpracování a komfort nošení

+ zesílení okolních zvuků a kvalitní útlum hluku

 

Závěr

Jak jsme již napsali dříve, sluchátka naprosto splňují nabízené vlastnosti. Skvěle utlumují hluk výstřelu a dokonale zesilují okolní zvuky. Dále je výhoda, že si toto zesílení můžete libovolně nastavit až ve 3 úrovních. Sluchátka jsou dále i komfortní na nošení a jako poslední výhoda je možnost k nim připojit další zařízení jak například vysílačku. Sluchátka musíme hodnotit kladně i s ohledem na nízkou pořizovací cenu. Za možnost testování děkujeme společnosti SPYSHOP24.

 

 

Štítky

aktivní elektronická ochrana sluchu sluchátka spyshop24.cz střelba Earmor recenze zbraně M31

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

7.7 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
Honza Hadrava Datum: 27.11.2019 Čas: 18:58

Opět sem se přesvědčil že tyto policejninoviny.cz je jen reklama a někdy mi příjde jako zrovna teď že dotyčný který píše o recenzi těchto sluchátek lže, vlastním je více jak rok a vím že to zde dotyčný prezentuje není pravda - nehledě že při rychlostřelbě z 7,62x39 jsou rány dobře slyšet.

Takže ať žije reklama :-) už zdejší články mě odrazů ok koupě všeho co tu prezentují

Hadrava