RECENZE - batoh Snugpak Xecot 35l

Datum: 16.10.2018 | Autor: redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi batohu značky Snugpak a to konkrétně modelu XOCET o objemu 35l. Recenzi tohoto batohu vám můžeme přinést díky našemu novému partnerovi a to společnosti BULLARMYSHOP.  Značka Snugpak je ve světě celkem vyhlášená, tak uvidíme, jak jejich batoh obstojí v naší recenzi.

 

Kdo je společnost BULL

Firma BULL se již od roku 1992 věnuje dovozu a prodeji oblečení a výstroje vojenského charakteru z USA. Od roku 2015, kdy došlo v naší firmě ke změně majitele, se snažíme v tomto trendu pokračovat. Náš sortiment jsme obohatili o dovoz vojenského a outdoorového oblečení a vybavení z Velké Británie, Francie, Itálie a Španělska. Své místo si našly i žádané značky českých výrobců.

Po celou dobu své existence dbáme na budování dobrého jména své značky a spokojenosti zákazníků. Prodáváme kvalitní produkty renomovaných výrobců. Díky tomu patří ke stálým zákazníkům především příslušníci jednotek rychlého nasazení Armády České republiky, speciální jednotky České policie a příznivci střelby, lovu, rybaření a turistiky, kteří nestrpí kompromisy při výběru své výstroje.

 

 

První dojmy z batohu SNUGPAK XOCET

Již na první pohled na batoh je jasné, že se jedná o kvalitně pracovaný produkt. Nikde žádné nitky, nebo chyby ve zpracování. Vše sedí jako ulité. Zip i poutka zipu se jeví, jako masivně zpracované. Zádová vystýlka na první dojem vypadá velmi tuhé, až se trochu obáváme o komfort nošení batohu, ale uvidíme.

 

 

RECENZE

Nějakou dobu jsme přemýšleli, jak batoh SNUGPAK XOCET otestovat. Standartní test proběhl ve výkonu služby, ale tentokrát jsme chtěli i něco navíc. A proto jsme batoh vzali na pochod rychlé roty. Proč jsme se tak rozhodli? Batoh při tomto pochodu tester nesl celý pochod, ale hlavní byl obsah batohu. Jelikož se šlo i s rodinami, tak v batohu bylo jídlo a pití pro 4 lidi, dále notebook na stažení fotek po pochodu a na batohu přidělaná lékárnička pro jistotu. Museli jsme uznat, že batoh byl slušně zatížen. A v tu chvíli přišli na řadu právě již zmíněné obavy z tuhosti zádového polstrování. Ale pochod ukázal, že naše obavy byly plané. I po ukončení pochodu nás záda neboleli. Musíme uznat, že polstrování je sice tuhé, ale poskytuje velmi komfortní nošení. Dále k této části batohu musíme uvést, že i velmi kvalitně odvádí pot, což nelze říci o každém batohu. Zajištění batohu na těle umožňuje kvalitní spodní popruh, kdy jeho šíře je skoro 4 centimetry. Tedy nehrozí, že by se vám tento popruh zařezával do těla. Na konci tohoto popruhu nalezneme velmi pevné a kvalitní plastové spony. Dále na na hlavních popruzích nalezneme menší zajišťovací popruh. Na obou bocích batohu nalezneme síťované kapsy na láhve s pitím popřípadě na jiné věci. Během pochodu jsme do každé z těchto kapes dali dvoulitrovou láhev a zajistili jsme je popruhy sloužícími pro tyto účely, které nalezneme nad těmito kapsami. Trochu jsme se obávali, že síťovina tuto zátěž neudrží. Ale batoh SNUGPAK XOCET nás opět vyvedl z omylu. Co nám dále batoh nabídne? Téměř po celé přední části batohu nalezneme MOLLE vazbu. My jsme na tuto vazbu připevnili lékárničku. Dále zde nalezneme dva pruhy suchého zipu nad a pod posledním modulem MOLLE vazby. Dále na přední straně nalezneme velký suchý zip například pro označení útvaru. Jako poslední se v přední části batohu nachází na zip uzavíratelná kapsa. Tato kapsa je velikostně jako celá přední část batohu, takže poskytuje dostatek prostoru pro uložení věcí. A nyní k vnitřní části batohu. Zde nás poněkud zarazilo, že se jedná pouze o jeden hlavní prostor, ale po otevření batohu zjistíte, že tento prostor je velmi dobře vyřešen. Na přední straně hlavní kapsy nalezneme panel s mnoha kapsami. Na zadní straně nalezneme velkou kapsu se zajištěním, která slouží buď na uložení notebooku, nebo hydratačního vaku. Poutko na nošení batohu je umístěno na zádech, a tudíž nehrozí, že při průchodu terénu zachytíte za nějakou větev. Hlavní nosné popruhy batohu jsou velmi pevné a kvalitně polstrované. Ani při plně naloženém batohu nikde popruhy netlačí.

 

 

Plusy a mínusy

+ Kvalita zpracování batohu

+ velmi slušná cena

+ vzhled

+ nepromokavost

+ molle vazba

+ bederní pás

+ tři barevné varianty

 

 

Závěr

Testovaný batoh SNUGPAK XOCET doslova a do písmene předčil naše očekávání. Obstál i při pochodu, takže se nejedná pouze o batoh na příležitostné nošení, ale o batoh, který můžete vzít na každou akci. A hlavně máte jistotu, že na zádech máte kvalitu.

 

 

Za možnost testu děkujeme obchodu BULLARMYSHOP.CZ

 

Recenzovaný batoh značky SNUGPAK XOCET zakoupíte v obchodu BULLARMYSHOP - ZDE a to za cenu 1810 ,- Kč

 

Štítky

recenze 35l XECOT Snugpak molle batoh Taktický

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: