Testujeme MANu - ženský pohled

Datum: 26.02.2015 | Autor: Redakce PN

Je jídlo přežitek a nahradí ho ,,nápoj"? Právě to testuje naše redakce. Jsme na začátku a přinášíme vám první pohled. MANu testuje prvních několik dní naše kolegyně Jana a níže vám přináší řadu svých poznatků. 

 

Je pravda, že k podobnému typu potravy mám trochu odstup. Jím totiž i očima, takže kromě chuti hraje velkou roli i barva. Proto jsem k MANĚ přistupovala trochu s obavami a skutečně podle návodu jsem ji zahájila nejprve jako doplněk normální stravy. To znamená, že snídani jsem zachovala, k obědu jsem si dala MANU a večer již lehkou večeři, složenou opět z klasických potravin. Nejdřív jsem ji okusila v „syrovém“ stavu. Vůně úžasná, na chuť nebyla špatná. Ale v dalších dnech jsem zkusila smíchat ji s ovocem, jahody byly skvělé nebo banán. Naprostá paráda.

 

V mém pracovním nasazení, kdy skutečně nejvíce dostávají stravovací návyky „na frak“ v době oběda a nestíhám se najíst, mi MANA naprosto vyhovuje. Nejvíce ji oceňuji, že si ji mohu připravit s sebou do terénu, kdy není možné se dostat k jídlu. Problémy nemám žádné, dokonce jsem přestala mít chuť na sladké, což byl vždy můj velký problém. Takže zřejmě mi vyrovnává i hladinu cukru. Opět výtečné! Možná časem přejdu i na snídaňovou formu, abych viděla případný rozdíl. Takže MANA, prostě PARÁDA!!!!

 

 

 

Vaše redaktorka

 

Štítky

test testujeme manu jídlo budoucnosti mana jídlo mana moje mana

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

4 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: