RECENZE - Taktický batoh TMC - MOLLE Kangaroo - Snake TYP

Datum: 27.01.2017 | Autor: Redakce PN

Dnes Vám přinášíme recenzi taktického batohu značky TCM MOLLE KANGAROO, který jsme pro vás mohli otestovat díky společnosti obchodu FROGTAC. V recenzi se dočtete, jak obstál tento batoh v našem testování

 

FROGTAC?

Jsme moderní elektronický obchod s kvalitním vojenským a taktickým vybavením. Najdete u nás vše potřebné pro výkon služby v armádě či u policie, účast na airsoft, paintball či Milsim akcích a samozřejmě i širokou nabídku příslušenství pro ostré zbraně. Snažíme se zastupovat kvalitní značky, nabízet zboží za přijatelnou cenu a poskytovat maximální množství informací zákazníkům před nákupem. Proto u nás najdete unboxing videa, nezávislé recenze, 360° náhledy, pokročilé filtrování produktů a mnoho dalšího. A pro věrné zákazníky potom exkluzivní věrnostní program založený na FROGpointech!

 

 

První dojmy z batohu

Již při rozbalení nás batoh zaujmul svou nízkou hmotností a malými rozměry, které v nás trochu vzbuzovali obavu, aby se do batohu vůbec něco vešlo. Vzhled batohu nás mile potěšil, jelikož vypadá velmi dobře a to i vzhledem ke své atraktivní kamufláži HADÍ ČERNÉ.

 

 

Recenze

Batoh jsme měli možnost testovat delší dobu. Při těchto testech se pro nás stal parťákem na všechny možné i nemožné akce. Nejčastěji nás doprovázel na střelnice.  Zde se osvědčil jako skvělý společník. Do batohu se vešlo více věcí, než jsme očekávali. Na přední spodní straně nalezneme první kapsu, která je velikostně ideální na sluchátka. Tato kapsa je z vnější strany opatřena dvěma suchými zipy, na které je možno umístit potřebná označení, nad touto kapsou se nachází další suchý zip a jedna skrytá kapsa na zip. A nyní k jedné z hlavních výhod tohoto batohu. Batoh má velkou kapsu tvořenou síťovinou. Tato kapsa je dostatečně velká, aby pojmula helmu a to buď balistickou, nebo například helmu na lyže. Tuto kapsu lze díky popruhům nastavit helmě na míru a zajistit si tak, že helma nevypadne ani při prudkých změnách pohybu nositele batohu. Na vnitřní straně této kapsy na helmu nalezneme ještě jenu kapsu opatřenou zipem. Dalo by se říci, že tato kapsa není na první pohled úplně vidět, a proto je vhodná pro ukrytí cenností a dokladů. Na obou bocích batohu nalezneme jednu kapsu. Tato kapsa je dostatečně prostorná například pro ochranné brýle a další doplňky. Hlavní kapsa batohu je tvořena velkým prostorem na uložení všeho potřebného. Dále v ní nalezneme síťovanou kapsu na umístění hydratačního vaku, pro který je v batohu i připraven otvor na vyvedení hadičky. Navíc zde najdeme tři poutka na umístění například zdravotnického materiálu a další skrytou kapsu na suchý zip. Zadní část batohu je tvořena molle vazbou a díky tomuto lze batoh upevnit přímo na taktickou vestu s molle vazbou. Tomuto jsou uzpůsobeny u nosné popruhy batohu, které lze jednoduše a velmi rychle odepnout. K nosným popruhům musíme dodat, že jsou dostatečně polstrované, takže i při velkém zatížení batohu poskytují výborný komfort svému nositeli. S batohem se chystáme  na dlouhý pochod, a to hlavně z důvodu, že jsme si naprosto jist tím, že batoh TCM MOLLE KANGAROO nám bude více než dobrým a kvalitním společníkem, do kterého si na cestu zabalíme vše potřebné a jistě v něm zbyde  i nějaké to místečko navíc.

 

 

Plusy a mínusy

+ výborná cena

+ vzhled

+ molle vazba

+ množství kapes a jejich velikost

+ možnost uchycení na molle vestu

++ kapsa na helmu

 

 

Závěr

Batoh TCM MOLLE KANGAROO je výborným společníkem na různorodé akce. Našim pravidelným společníkem se stal na střeleckých akcích a tím i nejspíše zůstane. Různorodost a uspořádání jeho kapes je na tyto akce přímo dělané. Lze v něm přenést vše potřebné na danou akci, pitný režim, svačinu a ještě fotoaparát. Za nízkou cenu dostanete batoh, který každého zaujme vzhledem a vás potěší svou kvalitou a zpracováním.

Za možnost testu děkujeme obchodu FROGTAC

 

Recenzovaný batoh značky TCM MOLLE KANGAROO zakoupíte v obchodu FROGTAC - ZDE a to za cenu 1900 ,- Kč

 

FOTOGALERIE

 

 

Štítky

batoh snake typ recenze Taktický frogtac TCM

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: