RECENZE sady jídelního nádobí Light My Fire Lunch Kit

Datum: 29.01.2017 | Autor: Redakce PN

Dnes se podíváme trochu neobvykle a z jiného soudku na jídelní sadu. Jde o šikovně řešené, variabilní ,,misky" s popruhem, do kterých si lze vzít svačinu, či oběd. A protože každý z nás ve službě musí jíst a stravování řešíme všemožně dle času a situace, Lunch Kit je zajímavým řešením.

 

 

Sada obsahuje velkou trojúhelníkovou misku, malý a střední box. Vše opatřeno víčkem, které dobře drží a izoluje. K tomu je zde šikovná lžičkovidlička a popruh z gumy, kterým to vše můžete stáhnout, aby se obsah nevysypal. 

 

Materiál je příjemný, kvalitní plast, nevrže, dobře se drží, nedělá hluk oproti klasickému ešusu a působí dobrým, solidním dojmem. Celá sada je velice lehká, nezabere mnoho místa. Na přenášení obědu to je zcela ideální. Z velké misky vyndáte malé, ve velké misce hlavní chod (vejde se pro představu tak 5-6 knedlíků, maso, omáčka) do menšího polévku (cca 300ml) a do nejmenšího třeba salát, nakrájené jablko...).

 

Nožolžičkovidlička působí vtipně, ale je plně funkční. Jedna strana u hrotů je lehce nabroušena, resp.jsou zde vroubky a nouzově s ní krájet lze. Funkce lžíce je bezproblémová, rovněž i vidličky.

 

 

 

Celá sada je ze Švédska, tím získává punc kvality. Rozměry a hmotnost vás nezatíží, konkrétně:

 

Rozměr: 19,4 x 19,4 x 6,1 cm
Materiál: odolný potravinářský plast
Hmotnost sady: 281 g

 

Tuto jídelní sadu můžete koupit u obchodu Grogman za 509,- Kč Z D E

 

A na závěr videoukázka jak sada vypadá v ruce po vybalení

 

 

 

 

 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: