RECENZE - kalhoty 24-7 ECLIPSE

Datum: 20.10.2018 | Autor: redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi kalhot 24-7 TACTICAL, které pro vás můžeme otestovat díky společnosti BULLARMYSHOP. Jedná se o kalhoty, které by měli vyhovovavat, jak na normální nošení, tak i do služby.


 

Kdo je společnost BULL

Firma BULL se již od roku 1992 věnuje dovozu a prodeji oblečení a výstroje vojenského charakteru z USA. Od roku 2015, kdy došlo v naší firmě ke změně majitele, se snažíme v tomto trendu pokračovat. Náš sortiment jsme obohatili o dovoz vojenského a outdoorového oblečení a vybavení z Velké Británie, Francie, Itálie a Španělska. Své místo si našly i žádané značky českých výrobců.

Po celou dobu své existence dbáme na budování dobrého jména své značky a spokojenosti zákazníků. Prodáváme kvalitní produkty renomovaných výrobců. Díky tomu patří ke stálým zákazníkům především příslušníci jednotek rychlého nasazení Armády České republiky, speciální jednotky České policie a příznivci střelby, lovu, rybaření a turistiky, kteří nestrpí kompromisy při výběru své výstroje.

 

 

První dojem

Již poté co jsme kalhoty 24-7 TACTICAL rozbalili, tak nám bylo jasné, že se toto nejsou obyčejné kalhoty, které si nafasujete v práci, ale že jsme do ruky dostali úplně něco jiného.

 

 

Recenze

Kalhoty jsme, tak jak je naším zvykem testovali ve výkonu služby, ale i v civilu. K tomu civilnímu testovaní musíme říci, že kalhoty zaujali nejednu osobu. Nejedná se totiž o normální kalhoty, ale kalhoty 24-7 TACTICAL jsou elegantně řešené, takže díky tomuto si neuděláte ostudu ani na veřejnosti mimo službu.  A nyní k samotným kalhotám 24-7 TACTICAL. Kalhoty mají celkem deset kapes. Na každém boku najedete hlavní kapsu na suchý zip. Kapsa je opatřena dalšími malými suchými zipy, kdy díky odepnutí můžete kapsu rozšířit. Na každé této boční kapse najedete ještě jednu menší taktéž na suchý zip. Bohužel do této menší kapsy se nevejde 19ti raný zásobník. Zde musíme, ale uznat, že se jedná o zásobník do zbraně SHADOW 2, takže je to celkem kousek. Další kapsy jsou hlavní přední a zadní. V případě zadních kapes se jedná opět o uzavíratelné kapsy na suchý zip. Poslední dvě kapsy jsou na úrovni mezi přední a zadní kapsou. Tyto kapsy jsou velikostně, tak na otvírací nůž. A těchto kapes si hned na první pohled nevšimnete. Kalhoty v sobě skrývají věc, kterou jsme dosud na kalhotách nezažili. A to automaticky nastavitelný pás. Toto oceníte zejména v případě vnitřního pouzdra na zbraň. Kalhoty se upraví podle velikosti pouzdra. Nemusíte se tedy zabývat tím, jak velké kalhoty koupit. Stejně tak nemusíte řešit změnu vaší váhy. Kalhoty jsou řešeny formou RIPSTOP. Ovšem použitý materiál je velmi pevný a barevně stálý. Kalhoty si i po několika vypráních zachovali svou barvu. Kolena kalhot 24-7 TACTICAL jsou zdvojená, takže jsou kolena dostatečně chráněná. Jako bonus v oblasti kolen naleznete i otvor pro vložení chráničů. Kalhoty poskytují volnost pohybu i při plně naplněných kapsách. Například hlavní boční kapsa kalhot 24-7 TACTICAL je dostatečně velká na to, aby se do ní vešla zbraň Glock 17. Což už je opravdu dost prostoru. Jako pozitivum musíme hodnotit i rozložení kapes a jejich přístupnost i při vnějším pouzdře na zbraň. Kalhoty 24-7 TACTICAL i za chladnějšího počasí poskytují dobrý tepelný komfort.

 

 

Plusy a mínusy

+ kvalitní materiál

+ šikovně umístěné kapsy

+ stálost materiálu a barev

+ cena

++ automatický pás

+ vzhled

 

 

Závěr

Kalhoty 24-7 TACTICAL musíme ve všech ohledech hodnotit pozitivně. Mají dobře umístěné kapsy, které jsou dostatečně velké. Dále umožňují vložení chráničů kolen. Ale jako největší pozitivum hodnotíme to, že se během vteřiny můžou kalhoty 24-7 TACTICAL stát z civilních kalhot, kalhoty taktické. A ani v jednom z těchto případů neudělají ostudu.

Za možnost testu děkujeme obchodu BULLARMYSHOP.cz

 

Blůzu 24-7 TACTICAL zakoupíte v obchodu BULLARMYSHOP zde a to za cenu 1150,- Kč

 

Štítky

kalhoty rip stop recenze taktické Ecplipse 24-7

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
Policejní noviny Datum: 06.12.2018 Čas: 11:15

Dobrý den,

Na srovnání se pracuje.

Policejní noviny

avatar
Ramon Datum: 14.11.2018 Čas: 20:30

Kalhoty jsem sice neměl k dispozici. Ale zejména na poslední fotografii působí silně "strejcovsky". Zajímalo by mě přímé srovnání s některými podobně zaměřenými kalhotami např. Helikon UTP, které mám osobně vyzkoušené.