RECENZE bunda ROTHCO SPEC OPS

Datum: 24.02.2019 | Autor: redakce PN

Dnes Vám přinášíme recenzi bundy  ROTHCO SPEC OPS, kterou jsme pro vás mohli otestovat díky společnosti BULLARMYSHOP. Jedná se o bundu za zajímavou cenu, tak jsme sami zvědaví, jak to bude s kvalitou bundy.

 

Kdo je společnost BULL

Firma BULL se již od roku 1992 věnuje dovozu a prodeji oblečení a výstroje vojenského charakteru z USA. Od roku 2015, kdy došlo v naší firmě ke změně majitele, se snažíme v tomto trendu pokračovat. Náš sortiment jsme obohatili o dovoz vojenského a outdoorového oblečení a vybavení z Velké Británie, Francie, Itálie a Španělska. Své místo si našly i žádané značky českých výrobců.

Po celou dobu své existence dbáme na budování dobrého jména své značky a spokojenosti zákazníků. Prodáváme kvalitní produkty renomovaných výrobců. Díky tomu patří ke stálým zákazníkům především příslušníci jednotek rychlého nasazení Armády České republiky, speciální jednotky České policie a příznivci střelby, lovu, rybaření a turistiky, kteří nestrpí kompromisy při výběru své výstroje.

 

 

První dojmy z bundy  ROTHCO SPEC OPS

Na recenzi nám byla poskytnuta bunda v černém provedení. Bunda má velké množství kapes z vnější strany a dále je opatřena suchými zipy na umístění domovenek. Dále je na bundě umístěno několik dalších zipů, kdy k jejich účelu se vyjádříme dál v recenzi.

 

 

Testování bundy  ROTHCO SPEC OPS

Bundu ROTHCO SPEC OPS FLEECE jsme na testy obdrželi také v chladném období jako dříve tetovanou mikinu stejné značky. Jedná se o softshellovou bundu, a proto nelze očekávat, že pouze v ní a triku budete chodit po celou zimu. Bunda poskytne dostatečný tepelný komfort i při teplotách okolo 0°C. Pokud si pod ní vezmete mikinu, tak se bunda dá používat jako vrchní vrstva i přes zimu. Ale k tomuto není bunda primárně určena. Bunda je konstruována ze třech vrstev, které zajistí nejen kvalitní odvádění potu, ale i uchovává teplotu a dostatečně chrání proti větru. Ochrana proti větru je velmi přínosná v podzimním období, kam bychom bundu hlavně směřovali. Odvod potu je velmi dobře řešen a nemůže se stát, že budete v bundě v chladném počasí zapoceni. Bunda je tvořená v celém vnitřním prostoru fleecovou vrstvou, která je velmi příjemná na nošení. Na obou stranách ve vnitřní části nalezneme kapsy na zip. Tím, ale výčet kapes bundy nekončí. Na levém rukávu najdeme kapsu v oblasti předloktí. Jedná se o menší kapsu, ale jistě své uplatnění najde. Dále na každém rukávu najdeme v oblasti bicepsu kapsu na zip. V tomto případě se jedná o velké kapsy, do kterých není problém uložit i smartphone větších rozměrů. Obě tyto kapsy mají otvory na vysunutí sluchátek. Na vrchní straně těchto kapes nalezneme suchý zip na umístění domovenek. Na hrudi nalezneme po obou stranách velké kapsy, které jsou na zip. Toto řešení kapes se nám zdá poněkud nešťastné, jelikož kapsy jsou velmi hluboké a je tedy do nich trochu horší přístup. V Každé z těchto kapes nalezneme dvě menší kapsičky. I z těchto dvou hlavních kapes nalezneme otvor na vytažení sluchátek.  A nyní k dalším zipům, které nalezneme na bundě. V oblasti podpaží na obou stranách najdeme zip. Po otevření těchto zipů nenajdeme speciální kapsu, ale vytvoříme si otvor pro odvětrávání. Ovšem bez jakékoliv látky v tomto otvoru. Doslova vytvoříte otvor. O trochu jinak je tomu v případě dvou zipů na oblasti beder. Tyto zipy, také slouží k vytvoření odvětrávacích otvorům, ale po jejich rozepnutí se v otvoru nachází perforovaná látka. Toto řešení hodnotíme jako lepší než v případě podpažního odvětrávání.  Bunda je opatřena kapucí, která je uložena v límci. Jednoduše tedy bundu upravovat na variantu s kapucí, nebo bez kapuce. Hlavní zip je oboustranný, což vidíme jako velký přínos zejména při skrytém nošení zbraně, kdy toto řešení umožňuje rychlé tasení. 

 

 

Závěr

Díky našemu testování bundu  ROTHCO SPEC OPS musíme hodnotit velmi kladně. Jedná se o bundu, se kterou si neuděláte ostudu při civilním nošení, ale zároveň vám bude velmi dobrým společníkem na střelnici popřípadě ve službě. Bunda má dostatek kapes pro uložení všeho potřebného. Jediné co dle našeho názoru není úplně ideální je rozložení hlavních kapes, ale zase věříme, že někomu bude toto řešení vyhovovat více, než běžné řešení.  Bundu koupíte v obchodě BULLARMYSHOP za velmi sympatickou cenu.

Za možnost testu děkujeme obchodu BULLARMYSHOP,

 

Testovanou  ROTHCO SPEC OPS mikinu zakoupíte ZDE

FOTOGALERIE:

Štítky

recenze taktická Rothco spec ops bunda

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: