Představujeme ty, kteří nezištně pomáhají – Jaromír Mlynář a 3Dsun.cz

Datum: 27.03.2020 | Autor: Redakce PN, MV

V minulém článku byl představen pan Průša a jeho 3D tiskárny PRUSA. Na 3D tisk navážeme i nyní a představujeme vám Jaromíra Mlynáře a jeho firmu 3Dsun.cz. Tato firma upravila veřejně publikovaný přípravek pro šití šňůrek k rouškám, které nejen aktivně vyrábí, do dnešního dne jde o více než 10000 kusů (pomohla i řada vlastníků 3D tiskáren), ale také bezplatně distribuuje švadlenkám po celé České republice, aby jim pomohl. Jaromíre, děkujeme!

 

 

Jaromír Mlynář nabízí ve své firmě 3D tiskové práce, modelování, zkrátka profi služby v oblasti 3D tisku. Právě dopad korona viru ovšem změnil v naší zemi mnoho firem, 3Dsun.cz není výjimkou a tak v současné době jedou jejich 3D tiskárny, které mimochodem i servisují a na svém e-shopu nabízí řadu z nich, včetně doplňků, na plné obrátky jedou v tisku zakladače, respektive přípravku, který zlehčí práci při výrobě šňůrek k rouškám. Přípravek můžete vidět na fotografii. Ten Jaromír zdokonalil, tedy upravil volně dostupnou verzi z thingiverse, zlepšil jí a výsledek vidíte.

 

 

Aby toho nebylo málo, Jaromír tento přípravek rozposílá na své náklady. A když vezmeme v potaz, že jde o tisíce adres, tedy tisíce obálek, tisíce poštovních poplatků, není to pomoc zanedbatelná. Doslovně se zastavila jiná výroba. To samozřejmě není snadné a doufáme, že mnozí z vás oceníte jeho starost a pomoc i v budoucnu, protože každá taková firma, která nezištně pomáhá, si zasluhuje naší plnou podporu a úctu. Mnozí lidé nabízí Jaromírovi pomoc a chtějí poslat peníze. To odmítá, respektive ten, kdo chce podpořit a pošle peníze na transparentní účet 2101787737/2010 vedený na CPS servis s.r.o tak pomáhá vozíčkářce Petře a Monice, mamince chlapečka vyžadujícího stálou péči po těžké autonehodě, kdy zůstal z větší části ochrnutý. Jaromír tak i přes značné obtíže, které firmu provází s ohledem na minimální, či nulové zakázky i tak pomáhá jiným. Nezištně. A co dodáváme? Jaromíre, jste frajer a zasloužíte úctu, uznání, ale také pozornost do budoucna nás všech!

 

Stránky 3Dsun.cz

 

Doplnění: Poděkování patří i Františku Krbcovi, který oslovil školské odbory a díky tomu řada škol zaslala také stovky zakladačů. Oba pánové, tedy Jaromír a František jsou členy skupiny HeartWarrior

 

Malý Péťa

 

 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5.3 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: