Nejzběsilejší policejní videa – legendární televizní pořad pro příznivce žánru

Datum: 12.07.2022 | Autor: Michal Misík

Příznivce zdokumentovaných zběsilých automobilových honiček s policií, „sledovaček“ z helikoptér, zásahů pěších jednotek a loupežných přepadení může jen máloco potěšit více, než když jejich práci, tedy ono zdlouhavé vyhledávání a zveřejňování právě takových filmečků, zkrátka někdo oddře za ně. A výběr je v tomto případě obzvláště zajímavý – televizní pořad World´s Wildest Police Videos – v profesionální kvalitě a také podívaná hned na několik dní, pakliže jste opravdovými fanoušky podobných záběrů.
  


Televizní pořad World´s Wildest Police Videos pochází (překvapivě) ze Spojených států Amerických a prezentuje řadu komentovaných záběrů pořízených přímo na záznamová zařízení zasahujících policejních sborů. Nabídnutá paleta sekvencí se nesoustřeďuje pouze na zámořskou služební produkci, ale takřka na cokoliv zdivočelého a výstředního, co se na policejních kamerách po celém světě objevilo.

Pořad si svou premiéru odbyl v roce 1998 na televizní stanici FOX, v roce 2001 bylo jeho vysílání ukončeno, aby byl program nakonec resuscitován v roce 2012 TV stanicí Spike, která se rozhodla připravit sérii také pro rok 2013. Na Youtube i v největších seriálových databankách je nyní k dohledání prakticky většina z odvysílaných epizod pořadu, čili pokud jste opravdoví vyznavači podobné televizní zábavy, ponořte se na dlouhý čas do sledování případů, které psal opravdu sám život. Místy však zcela jistě zatajíte dech a pochopíte, proč měl dle původního plánu seriál nést název „Nejhrůzyplnější policejní videa světa“.
  

zdroj: video wwpv.com přes youtube.com, foto: naijagist.com
 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: