LADCARB - taktický karbonový žebřík od HQH System

Datum: 22.02.2016 | Autor: Redakce PN

Společnost HQH nemusíme dlouze představovat. Jde o špičky v oboru, kteří prodávají a vyvíjí potřeby pro zásahové jednotky, URNU a mnohé další. Žebřík LADCAD byl představen již téměř před dvěma lety a dnes, s odstupem času a tím, co vše je na trhu k mání se k řebříku vracíme. Jde o špičkový produkt, který má ve světě jen velice malou konkurenci. A co víc... je z Česka!

 

 

Žebřík vyvíjí společnost HQH SYSTEM spol. s r.o. ve spolupráci s výrobcem použitého materiálu (karbon), kterým je společnost COMPOTECH a.s.Jak uvádí výrobce: " Při vývoji jsme vycházeli z požadavků našich zákazníků v ČR i v zahraničí."

 

Výhodou je snadná manipulace, široká řada příslušenství (háky...) a perfektní transportovatelnost díky nízké hmotnosti a kvalitnímu rozložení do přepravního vaku - batohu.

 

 

Žebřík LADCARB se přenáší v taktickém batohu. V 1 batohu může být jedna, nebo dvě sekce (2,25 nebo 4,5 M), samozřejmě je pak možné sestavu upravit (např. 1x1,1 m + 1x3,3 m a pod...). Celkově se bude žebřík přepravovat tak, aby výsledné složení bylo dlouhé 4.5 metru se zatížitelností 200kg. Ovšem ani takové zatížení nijak výrazně žebřík neprohne...

 

 

Víceúčelový karbonový žebřík LADCARB využívá technologie axiánlího vinutí karbonových vláken, která zajišťují extrémní pevnost a minimální hmotnost skládací konstrukce. Rozsáhlé příslušenství, jako jsou taktické závěsné háky, rozbíjecí hlavy, distanční prvky a další, vytváří z tohoto produktu univezrální systém, použitelný ve všech taktických situacích. LADCARB byl vyvinut a testován v úzké spolupráci s odborníky z Útvaru rychlého nasazení a zásahových jendotek Policie ČR. Důkazem kvality je mimo jiné i udělení certifikátu dle ČSN-EN-BS 1147.

 

 

 

Ukázka použití žebříku LADCARB:

 

 

Kontakt na výrobce: http://www.carbon-line.cz/ladcarb-2/

 

O společnosti HQH:

 

Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení.

S odkazem na bohaté zkušenosti v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí.

Pravidelně pořádá odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Jsou zástupci většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodávají policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na jejich široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřují i na komerční trh (nože, taktické doplnky, ...).

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

2 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: