Je to hrdina a kdo nesouhlasí - jděte se vycpat!

Datum: 27.02.2015 | Autor: Redakce PN

Vážení čtenáři,

 omlouváme se za trochu ostřejší nadpis článku, ale diskuze na novinky.cz nám vaří krev v žilách! Jiří Nesázal se vzepřel vrahovi z Uherského Brodu. Poté, co tento šílenec zřejmě přebíjel, vzal do rukou židli, kterou ho praštil a tím zachránil sebe, svého kamaráda a dalšího hosta restaurace Družba, kde se stal největší masakr v novodobých dějinách. A diskutéři na novinkách? 

 

Takže pud sebezáchovy je čin hrdinský??? 

Pokud budeme oslavovat házení židlí v hospodě, tak to teď bude dělat každý a bude z něj automaticky hrdina. 

Hrdina? ...a řada podobných komentářů nám zvedla mandle!!!

 

Foto: TV Nova

 

Tento mladý muž byl přítomen střelbě šílence. Kamaráda strhnul pod stůl a poté, co slyšel, že je ticho, myslel si, že šílený vrah přebíjí. Vzal židli, kterou střelce praštil po hlavě, resp.po krku. Získal čas k útěku pro sebe, svého kamaráda a jednoho hosta restaurace. Pro nás je hrdina, Ale někteří diskutéři pod článkem na novinkách (http://www.novinky.cz/diskuse?id=394515&articleId=/krimi/362782-hrdina-z-uherskeho-brodu-vzal-zidli-a-pretahl-strelce-pak-rukojmi-utekli.html&sectionId=3) jsou zkrátka siláci!

 

Je přece samozřejmé, že nezkoprněl, je přece samozřejmé, že se dokázal magorovi vzepřít, je zkrátka samozřejmé, že jednal, jak jednal... a podobných sra++k bylo v komentářích více než dost. Nad podobnou sortou diskutérů se nám zvedá žaludek! 

 

To se vám to povídá, z tepla domovu, z úkrytu za klávesnicí, kde vám nic nehrozí, maximálně, že si do klávesnice vylijete kávu, či dle vašich inteligentních reakcí spíše něco tvrdšího!!!

 

Styďte se!

 

Tento mladý muž zaslouží náš obdiv, i leckterý trénovaný a ostřílený profík by se doslovně při masakru a výstřelech pos++l, ale vy rozumíte všemu,že???!!!

 

Jirko Nesázale, jste důkazem, že hrdinové existují, nejsou to vymyšlené postavy z komixů, ale jsou to lidé jako VY, z masa a krve. Velice si vážíme toho, co jste udělal. Víme, že to, co jste prožil a viděl není nic lehkého a nelze na to nikdy zapomenout. Přejeme Vám, ať jste silný, dokážete jít dál, protože Vy jste přežil a díky Vám i další dva lidé.

 

Děkujeme Vám, máte naší hlubokou úctu.

 

Redakce PN

Štítky

Jirka Nesázal Jiří Nesázal masakr Uherský Brod střelec

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10