Frogman.cz padl, zrodil se FROGTAC

Datum: 06.06.2016 | Autor: redakce PN

Frogman. Slovo, které překládáme jako “žabí muž”, ale jinak se používá hlavně k označení elitních příslušníků Navy SEALS. Před 6lety jsme obchod frogman.cz založili právě kvůli spojení s těmito drsnými specialisty a těšili se z využití jejich image. Frogmaní přísaha se stala naší nejoblíbenější:

 

https://www.youtube.com/watch?v=YP-uq-dHJi0

 

Ale jak šel čas, spojení s NAVY Seals začalo být trochu nadbytečné. Neprodáváme nic, co by se primárně týkalo americké armády, nechceme se ani přiživovat na jejich pověsti, a jak rosteme do dalších států, lidé si nás stále více pletou. Proto musel frogman.cz padnout…

 

 

 

Žába nám ale přirostla k srdci, hlavně teda její kostra :-). Rozhodli jsme se, ponechat žábu jako symbol, podle kterého nás poznáte, a přepnout značku na světově znějící FROGTAC. Tento název se již nepřiživuje na ničí pověsti a tvoří základ našeho obchodu s moderním taktickým a armádním vybavením.

 

 

 

Jasně, neprezentujeme se jako obchod s tím nejlepším (obvykle také nejdražším, co si budeme povídat :-)), ale snažíme se hledat produkty, které svou cenou odpovídají kvalitě. Zdaleka ne každý si totiž kupuje oblečení nebo výstroj na ukázku před kamarády. Někdo ji také aktivně používá při výcviku, kde k nějakým těm šrámům běžně dochází, a je lepší tedy vybavení brát spíš jako spotřební zboží.

 

Našim cílem je tedy nabízet produkty na takové to běžné nošení a používání - snesou toho dost, mají moderní střih, ale nejsou přehnaně vyšperkované a neplatíte za image značky. Díky tomu je jejich cena pro většinu lidí přijatelná a rozhodně nejde o nějaký podřadný odpad, který české armyshopy obvykle nabízejí a který se rozpadá při prvním doteku.

 

Abyste nekupovali zajíce v pytli, dáváme zákazníkům možnost všechny produkty na našem webu zrecenzovat a za přínosné recenze je navíc odměňujeme FROGpointy (viz níže). Samozřejmě vám s výběrem rádi pomůžeme, stačí položit otázku přímo u produktu, nebo nás kontaktovat na obchod@frogtac.cz.

 

Rád bych ještě zmínil pár důvodů, proč nakupovat na FROGTAC.cz.

  • Jen zde najdete produkty od naší značky FROGGEAR®, které se pyšní vysokou kvalitou provedení a čistokrevně domácí českou výrobou. Na tyto výrobky používáme jen prvotřídní originální materiály a střih byl vytvořen na základě reálných požadavků příslušníků speciálních jednotek. Mrkněte na aktuální katolog FROGGEAR

    

 

  • Jako jeden z mála eshopů nabízíme u vybraných produktů 360° náhledy, případně celá unboxing videa natočená ve spolupráci s Vybaven.cz.

    

 

  • Naše produkty necháváme recenzovat různými hráči na poli Airsoftu, Military Paintballu, příslušníky AČR či PČR a také profi testery jako je web Vybaven.cz

    

 

  • Naší silnou stránku je partnerství s firmou postabezhranic.cz, která zvládne rychle, levně a spolehlivě zasílat zboží po celé Evropě, takže český zákazník dostane položky skladem do druhého dne, stejně jako kupující ze Slovenska nebo Polska.

 

  • Jen u nás najdete opravdu pokročilé vyhledávání mezi produkty a to nejen podle výrobce, materiálu či barvy.

    

 

  • Určitě si zamilujete náš věrnostní systém. Nakupujte u nás pravidelně a za získané FROGpointy si budete moci vybrat zajímavé věcičky nebo pořádnou slevu!

 

  • Do budoucna toho máme v plánu mnohem víc, určitě nás sledujte na Facebooku, kde pravidelně zveřejňujeme novinky.

 

Tak neváhejte a zapojte se mezi první šťastlivce, kteří se stanou zákazníky nového FROGTACu! Ze všech objednávek (min. objednávka 800Kč) odeslaných do 10.6.2016 vybereme náhodně tři, ke kterým přibalíme týmovou mikinu v hodnotě 1 750,- Kč zdarma!

 

Štítky

frogman

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: