VÝHODY A SLEVY PRO ČLENY BEZPEČNOSTNÍCH SLOŽEK ČESKÉ REPUBLIKY

Datum: 11.12.2014 | Autor: Michal Voska

VÝHODY A SLEVY PRO ČLENY BEZPEČNOSTNÍCH SLOŽEK ČESKÉ REPUBLIKY
Po předložení dokladu, kterým se prokážete jako člen bezpečnostních složek České republiky, máte nárok na spoustu výhod v Očním centru Praha.

 

BEZPLATNÉ VYŠETŘENÍ ZRAKU

 

součástí komplexního odborného očního vyšetření je zjištění objektivní i subjektivní refrakce s následným vyšetřením vidění, jak na dálku tak na blízko, změření nitroočního tlaku, vyšetření předního segmentu oka a očního pozadí, většinou v mydriáze, na štěrbinové lampě.
Standardní cena komplexního vyšetření je 250 Kč. Pro zaměstnance bezpečnostních složek je toto vyšetření zdarma. Nutno uhradit pouze zákonný regulační poplatek ve výši 30 Kč.


 

SLEVY NA ODSTRANĚNÍ DIOPTRIÍ METODOU LASIK

 

30% sleva na laserové odstranění dioptrií

Několikaminutový zákrok se provádí v lokálním znecitlivění kapkami nejmodernějším typem Excimer laseru VISX S4, který se přesně přizpůsobí potřebám oka. Všechny laserové zákroky provádí profesionální tým očních mikrochirurgů pod záštitou doc. MUDr. Jiřího Pašty, CSc., FEBO.
Operace je vhodná pro lidi ve věku 18 a 45 let. V určitých případech je možné laserové zákroky provádět i starším osobám, ale vše se odvíjí od individuálního posouzení.
Místo původní ceny 17.900 Kč za jedno oko zaplatíte jen 12.530 Kč. Při operaci obou očí zaplatíte jen 25.060 Kč.
 

 

50% sleva na vstupní laserové vyšetření

 

Před samotnou operací podstoupíte důkladné 120 minutové vyšetření, které rozhodne o vhodnosti provedení operace. Dozvíte se také všechny potřebné informace o zákroku, případně se můžete na cokoli zeptat.
Původní cena za vyšetření 2.000 Kč, nyní s 50% slevou jen za 1.000 Kč.
V případě provedení zákroku se částka 1.000 Kč odečítá z celkové ceny operace. V případě, že nebudete vhodní k operaci, částka 1.000 Kč je nevratná.


 

SLEVA NA DETAILNÍ ODBORNÉ VYŠETŘENÍ SÍTNICE OKA

 

OCT (optická koherentní tomografie).
Průběh vyšetření je nenáročný a nebolestivý.
Během několika minut Vám budou obě oči vyšetřeny bezkontaktním způsobem, pomocí speciálního skenovacího přístroje Optovue RTVue-100, který podrobně zobrazuje histologickou strukturu sítnice.
Díky tomuto exaktnímu vyšetření lze odhalit i počínající onemocnění sítnice, jež nebylo možné zachytit pomocí doposud dostupných metod vyšetření.

 


Dále vyšetření slouží jako prevence proti makulární degeneraci, zelenému zákalu, makulární díře, nádorovým onemocněním a otoku na sítnici u pacientů s cukrovkou.
Původní cena 780 Kč, pro Vás vyšetření s 50% slevou jen za 390 Kč za obě oči.

 

Více informací naleznete zde - http://www.ocp.cz/aktuality/519-vyhody-a-slevy-pro-cleny-bezpecnostnich-slozek-ceske-republiky/

 

V příštím týdnu Vám přineseme článek o laserové operaci očí, kterou prodělal náš šéfredaktor Michal Voska

 

Štítky

vyšetření očí oční centrum praha operace očí ocp laserová operace očí lasik

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

4.8 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: