Trenažér policejního zásahového vozu

Datum: 26.05.2015 | Autor: Redakce PN

Když se řekne autotrenažér, mnozí se pousmějí při vzpomínce na trenažéry favoritů a felicií v učebnách autoškol. V USA mají policisté možnost využívat nejmodernější PatrolSim - hyperrealistický simulátor, který lze naprogramovat na nejrůznější scénáře. Obraz budoucnosti? U nás velice vzdálené.. v USA běžná praxe!

 

 

L-3 PatrolSim Policejní řidičský simulátor může pomoci zvládat náročné dovednosti řízení policejního vozu ještě předtím, než vyrazíte do ulic. Tento působivý simulátor vám umožní strukturovat, chování, analyzovat, a posílit provozní školení v oblasti interaktivního a vysoce realistického vymáhání práva. Prosklená konsole umožňuje řidiči procházet vzdělávací program přes dotykovou obrazovku, vše je možné zopakovat, vyhodnocovat a tím i výrazně ušetřit čas trenéra - instruktora. Bezdrátové dálkové ovládání slučuje nejčastěji používané vlastnosti s ovládáním přes Applovský systém (IOS). Instruktor může mít konzoli (např.Ipad) a v něm naprogramovávat realistické situace a žákovi tak ztížit instruktáž.

Lze vytvářet vlastní scénáře, či využít stovky přednastavených (honička, honička se střelbou, honička v hustě osídlené oblasti, ...).

Co tomu říkáte? 

Štítky

policejní trenažer

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: