TEST - funkční policejní triko MálekTex

Datum: 24.11.2014 | Autor: Redakce PN, policista ve službě

Kvalitní oblečení je základ, obzvlášť to platí v oborech, kde se musíte spolehnout na kvalitní provedení, dobrý odvod potu a pohodlné nošení. Policejní trička zná každý, běžné bavlněné triko, které když vezmete pod čerňáky a spotíte se, není žádný zázrak. V našem testu bylo policistou v aktivní službě odzkoušeno triko české firmy MálekTex.

 

 

Triko je třeba nosit ,,na tělo"

 

Materiál trička je na tělo velmi příjemný. Jeho nošení i těchto chladnějších dnech přináší dobrý tepelný komfort. Triko pokud je nošeno jako vrchní vrstva oblečení velmi dobře odvádí pot. Nátisk nápisů Policie je kvalitně provedený jelikož i po několika vyprání jsou tyto nápisy pořád jako nové. Nevýhody trika jsou nízko umístěný zádový nápis Policie (aktuálně již výrobce vyřešil). Další nevýhodou je to, že pokud je triko nošeno například pod kombinézu, tak sice perfektně odvádí pot, ale nesaje jako bavlněná služební trika a tím může docházet k tomu, že triko je druhý den již nelibě cítit.

 

Uživatelský komfort nošení je výborný, ale je třeba mít triko na tělo, ne příliš volné, poté již neplní tak dobře svoji funkci, ostatně jako všechna funkční trika.

 

 

 

Nápis byl u první verze trika nízko, to však již výrobce vyřešil...

 

Co o triku říká výrobce...

 

Tento výrobek je vyroben ze speciálního karbonového vlákna:


Vlastnosti karbonového vlákna:
Antistatické – díky speciálním vlastnostem carbonová vlákna absorbují a rozptýlí statickou elektřinu vytvořenou během fyzické aktivity.


Karbonové vlákno urychluje proces odvedení a odpaření potu, snižuje vlhkost pokožky a udržuje konstantní tělesnou teplotu.


Filtr – carbonové vlákno chrání tělo statickou elektřinou, elektrosmogem a před UV zářením.


Antibakteriální – chrání tělo před stykem s bakteriemi.


Vytrvalost – během fyzického výkonu snižuje koncentraci kyseliny mléčné, zlepšuje cirkulaci krve a okysličování buněk.

 

Tričko můžete zakoupit u společnosti MálekTex za cenu 699,-Kč, v případě potřeby lze domluvit i dotisk služebního čísla.

 

Triko můžete zakoupit ZDE

Štítky

nápis policie policie tričko málektex policejní triko

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

3.7 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: