RECENZE: voděodolný kufr PCF-2008-B z Eurolampu

Datum: 17.04.2019 | Autor: Redakce PN

Každý řešíme jak nejlépe uchovat naše mazlíčky. Někdo používá tovární kufříky, někdo si potrpí na větší komfort. V dnešní recenzi se podíváme na odolný kufr s pěnou od společnosti Eurolamp, který je přímo určen na zbraně a díky pěně se přizpůsobí většině krátkých střelných zbraní, které jsou na trhu k mání.

 

 

Kufr tvoří odolná skořepina, jenž je vodotěsná a díky použité pěně je možné kufr přesně přizpůsobit vašim požadavkům. Firma Eurolamp nabízí tento kufr ve dvou barevných provedeních. Pro naše testy byla zvolena decentní černá, leč se vyrábí i ve výrazné, oranžové barvě.

 

 

Kufr po několikaměsíčním používání, ne vždy zcela šetrného zacházení jeví jen minimum známek používání. Zavírá se za pomocí dvou dost odolných klapaček, které mají na kraji i dvě dirky kupříkladu pro použití zámku. Součástí je i pohodlné, sklopné ucho na přenášení a v balení nalezneme i ramenní popruh.

 

 

Pro ukázku byla zvolena netypická zbraň v podobě černoprachého CzechGunu Gladiator. Tento řekněme subcompact se v kufru doslovně ztrácí. Užit byl pro ukázku variability, dostatečného prostoru pro možné příslušenství, či čištění. V tomto případě se do kufru vešla zbraň, nabiják, čištění, montážní šroubovák a náhradní díly, prachovnice, ale kupříkladu i zápalky. Pro představu zbraň na obrázku má rozměry 143x20x102mm, okolní prostor by snesl bez potíží jakoukoliv krátkou služební zbraň, ale díky výčce kufru i rozměrnější revolver.

 

 

Detailní ukázka pěny, jenž lze vytrhat přesně na míru vaší zbraně (případně nože, techniky atp.)

 

Kufr je skladný, lehký a hlavně z něj cítíte opravdovou odolnost. Za nás v poměru cena/výkon zcela překonává produkci, jenž dodávají zbrojovky a díky pěně je komfort o to vyšší.

 

Hodnocení:

 

+ cena

+ odolnost

+ vodotěsnost

+ variabilita

+ dvě barevná provedení

+ dodávaný ramenní popruh

- bez výrazných zápor

 

 

 

Vnější rozměry: D255 x Š182 x V84 mm

Vnitřní rozměry: D204 x Š142 x V74 mm

Hloubka kufru: 56 mm

Hloubka víka: 18mm

Výplň kufru: pěna (jiné varianty výplně-prázdný)

Váha: 0,48 kg

Stupeň krytí: IP67

Dodáván v  barvách: oranžová, černá

Příslušenství: ramenní popruh

 

Kufr zakoupíte u společnosti EUROLAMP Z D E za cenu 400,- Kč

 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články