RECENZE - osobní alarm SABRE RED 110 dB

Datum: 27.11.2016 | Autor: Redakce PN

V dnešní recenzi vám přinášíme ukázku osobního alarmu od značky Sabre z USA. Tento malý, nenápadný alarm je vysoce výkonný a pronikající tón o síle 110dB dokáže odradit nejednoho útočníka. Svým vzhledem je vhodný jak pro ženy, či při výběru černé barvy i pro muže.

 

 

Společnost Sabre Red, zabývající se vývojem a výrobou prostředků osobní ochrany, představuje osobní alarm, který je velmi jednoduchý na použití, snadno se přenáší a je připraven k okamžitému použití.

 

Osobní alarm s dvojitou sirénou je schopen generovat slyšitelný tón o síle 110dB – to napomáhá k vylekání útočníka a upozornění osob ve vašem okolí. K bezprostřednímu použití stačí odstranit pojistku v klíčence, což ihned spustí výstražný zvuk. Malé rozměry alarmu umožňují zavěšení na klíče, na jakoukoliv část oděvu případně batoh nebo kabelku.

 

Alarm je napájen 4 bateriemi LR44, které naleznete v balení. Výrobce a dovozce jej nabízí ve třech barevných provedení. červená, růžová a černá.

 

Názorná ukázka alarmu v praxi

 

 

Alarm je možné díky kroužku pověsit na klíče, batoh, kabelku, či jiné zachycení pomocí očka. Aktivace se provádí ,,vytržením" pojistky v podobě řetízku. Alarm ,,nezmlkne" dokud nebude opět zasunuta zpět pojistka. Ani pád na zem a šlápnutí ho jen tak nevyřadí z provozu, čímž je ideálním společníkem pro noční procházky po městě.

.

Klady

+ nízká cena

+ barevné varianty

+ výkonná siréna 110dB

+ malé rozměry

 

Zápory

- nezjištěno

 

Alarm je možné zakoupit ZDE za cenu 229,- Kč

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5.7 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: