RECENZE - rukavice COP CR214 TS

Datum: 08.07.2017 | Autor: redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi taktických rukavic značky COP CR214 TS. Tyto rukavice na recenzi poskytla společnost POLICE-SHOP.CZ. Každý kdo slouží u ozbrojených složek, ví jak důležitá je ochrana rukou. Dalším důležitým aspektem kvalitních rukavic je komfort při střelbě. Dále jsme na testování k rukavicím dostali závěs na rukavice od společnosti Dasta model 681.

 

První dojem z rukavic a závěsu

První dojem z rukavic COP je velmi pozitivní. Kožená část rukavic je velmi kvalitní, ale přitom příjemně měkká a poddajná. Již na první pohled je v rukavicích vidět kevlarová vložka. Celkové materiální zpracování je velmi dobré. Rukavice dle všeho vypadají, že předčí svojí cenu. Závěs na rukavice DASTA je pevný a na služebním opasku sedí velmi dobře.

 

 

 

Recenze

 V případě této recenze jsme hledali rukavice, které nezdemolují účet, ale poskytnou za rozumnou cenu dobrou kvalitu a budou mít ochranu proti prořezu a proti propíchnutí. U našeho partnera společnosti POLICE-SHOP.CZ jsme nalezli rukavice COP CR214 TS, které mají naše požadavky naprosto splňovat. Společnost nám k rukavicím poskytla i závěs na tyto rukavice a to od společnosti Dasta. Rukavice byly testovány několika našimi testry a to při různorodých činnostech. A to od střelby, přes řízení až po sebeobranu. Při střelbě si velmi pochvalovali jistotu úchopu zbraně a to díky tomu, že rukavice nejsou nijak tuhé. Dále zde byla pochvalována citlivost v ukazováčku při střelbě. Při řízení je zejména potřeba pochválit kvalitu kůže v oblasti dlaní, kdy toto zajišťuje pevný úchop volantu a jistotu při řízení. Při sebeobraně musíme opět zdůraznit kvalitu rukavic, které poskytují uživateli maximální komfort. Jednou z velikých výhod těchto rukavic je to, že umožňují používání dotykových zařízení, jako jsou tablety a smartphony. Toto oceníte ve chvíli, kdy rukavice nechcete sundávat a potřebujete používat chytré zařízení. Další velkou výhodou je ochrana proti propíchnutí a proti prořezu. Není nad to mít jistotu, že při osobní prohlídce osoby vám nic nehrozí. Závěs DASTA 681 jako takový hodnotíme kladně. Na opasku drží dobře a rukavice jsou v něm pevně uchyceny, což nám zajistí ochranu proti jejich ztrátě.

 

 

Několik technických parametrů rukavic COP CR214 TS

  • certifikováno podle EN388
  • Odolnost proti oděru: Kategorie 2
  • Odolnost proti řezu: Kategorie 2
  • Odolnost proti protržení: Kategorie 3
  • Odolnost proti propíchnutí: Kategorie 2

 

 

Závěr

Rukavice jsou v případě služby u ozbrojených, nebo bezpečnostních složek denním pomocníkem. Jeho hlavní účel je ochránit vaše ruce před zraněním a nebránit vám v práci, při které vás nesmí ani nijak omezovat. Toto rukavice značky COP CR214 TS naprosto splňují. Jejich cena vzhledem k vlastnostem, které uživateli nabízejí je velmi nízká. Jedná se o kvalitní komfortní rukavice, které svému uživateli nabídnou dostatečnou ochranu při práci. Závěs DASTA 681 musíme také hodnotit kladně.

 

 

Plusy a mínusy

+ výborné zpracování

+ vhodné na střelbu

+ možnost používat dotyková zařízení

+ skvělá ochrana

+ sedí jako ulité

+ závěs na rukavice je dostatečně pevný

 

Za možnost testu děkujeme obchodu POLICE-SHOP.CZ, který rukavice a závěs na testování poskytl.

Rukavice COP CR214 TS  zakoupíte na stránkách obchodu POLICE-SHOP.CZ  a to ZDE za částku 1.000 Kč.

Závěs  DASTA 681 zakoupíte na stránkách obchodu POLICE-SHOP.CZ  a to ZDE za částku 105 Kč.

 

fotogalerie

 

Štítky

COP rukavice taktické ochranné recenze police-shop dasta

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 5

Související články

Přidej komentář




Váš příspěvek do diskuze: