RECENZE ROTHCO SPEC OPS FLEECE

Datum: 19.02.2019 | Autor: redakce PN

Dnes Vám přinášíme recenzi mikiny ROTHCO SPEC OPS FLEECE, kterou jsme pro vás mohli otestovat díky společnosti BULLARMYSHOP. Jedná se o mikinu za zajímavou cenu, tak jsme zvědaví jaké budou její vlastnosti.

 

Kdo je společnost BULL

Firma BULL se již od roku 1992 věnuje dovozu a prodeji oblečení a výstroje vojenského charakteru z USA. Od roku 2015, kdy došlo v naší firmě ke změně majitele, se snažíme v tomto trendu pokračovat. Náš sortiment jsme obohatili o dovoz vojenského a outdoorového oblečení a vybavení z Velké Británie, Francie, Itálie a Španělska. Své místo si našly i žádané značky českých výrobců.

Po celou dobu své existence dbáme na budování dobrého jména své značky a spokojenosti zákazníků. Prodáváme kvalitní produkty renomovaných výrobců. Díky tomu patří ke stálým zákazníkům především příslušníci jednotek rychlého nasazení Armády České republiky, speciální jednotky České policie a příznivci střelby, lovu, rybaření a turistiky, kteří nestrpí kompromisy při výběru své výstroje.

 

 

První dojmy z mikiny

Na recenzi nám byla poskytnuta mikina v černém provedení. Mikina již na první pohled je vyrobena z kvalitního materiálu, kdy dle všeho vypadá, že se jedná o mikinu, která je schopna nahradit v chladnějším počasí i bundu. Dále nás zaujal celkový počet kapes, kdy jich na mikině nalezneme celkem pět.

 

 

Taktická mikina

Mikinu ROTHCO SPEC OPS FLEECE dle dnešních norem nemůžeme nazvat jinak než jako taktickou, a to díky několika prvkům, o kterých se dočtete dále v naší recenzi.

 

 

Testování

Mikinu ROTHCO SPEC OPS FLEECE jsme na testy obdrželi v již v chladném období, a proto jsme byli prvotně zvědavi na tepelný komfort, jaký nám bude moci nabídnout. V případě teplot okolo 0°C nebyl problém v mikině trávit venku čas i v případě, že jako spodní vrstvu máte obyčejné tričko. V případě teplot okolo -10°C jsme z tohoto již měli obavu tato obava se však v případě, že si vezmete funkční prádlo pod mikinu ukázala, jako zbytečná. Mikina ROTHCO SPEC OPS FLEECE všem testrům poskytla dostatečný tepelný komfort pro pobyt venku i v mínusových teplotách. Mikina má v oblasti ramen výztuž z jiného materiálu. Toto oceníte zejména při použití dlouhých zbraní, kdy zapření pažby je o tento materiál příjemnější a jistější než v případě zapření o fleece. Ovšem i ve spodní vrstvě tohoto vyztužení najdete fleece, takže i ramena jsou v dostatečném tepelném komfortu. Dále toto vyztužení naleznete v oblasti rukávů, a to přesně v části od lokte po zápěstí. Toto opět chválíme s ohledem na to, že se jedná o namáhanou část mikiny, obzvláště v případě přelézání překážek a také v případě střelby s opěrou. Na každém rukávu v oblasti bicepsu nalezneme suchý zip, kdy na tento můžeme umístit různé nášivky a domovenky. Tento suchý zip je dostatečně velký, aby se na něj dala umístit i větší domovenka. Pod oběma těmito suchými zipy se nachází kapsa na zip. U těchto kapes jsme byli velmi mile překvapeni jejich velikostí. Do kapsy se s přehledem vejde otevřená ruka, takže není žádný problém do těchto kapes uložit vše potřebné. Náprsní kapsa je také na zip, jako ostatně i zbylé dvě hlavní kapsy. K těmto třem kapsám musíme uvést, že jejich velikost je více než dostačující. Další milé překvapení na nás čekalo opět v oblasti rukávů a to otvory na palce, kdy si tímto lze zajistit ještě lepší tepelný komfort. Ovšem v případě velikosti L, kterou jsme měli možnost testovat byl tento otvor o trochu menší než bychom potřebovali. Za hlavním zipem mikiny nalezneme lem z fleece materiálu, kdy díky tomuto lemu nedochází v oblasti zipu k profouknutí a tedy toto má opět kladný vliv na tepelný komfort uživatele. Jediné co můžeme mikině vytknout, ale asi ne ani mikině jako fleece materiálu je to, že na mikině se zachytí každý vlas, a nebo chlup se kterým přijdete do styku. Ovšem není problém jednoduše po mikině přejet rukou a vše je vyřešeno.

 

 

Závěr

Díky našemu testování mikinu ROTHCO SPEC OPS FLEECE musíme opravdu nazvat taktickou. Výrobce myslel na využití mikiny, jak na střelnici, tak i na její využití ve službě. Mikina je zpevněna na všech potřebných místech. Kvalita použitých zipů je na vysoké úrovni, taktéž i použitý materiál. Velkým překvapením pro nás byl tepelný komfort, který mikina nabízí. Z mikiny, kterou si můžete bez problémů obléct v civilu, jednoduše nasazením identifikátorů na suchý zip uděláte mikinu, kterou, lze použít při výkonu služby. A na závěr to nejlepší. Mikinu koupíte v obchodě BULLARMYSHOP za velmi sympatickou cenu.

Za možnost testu děkujeme obchodu BULLARMYSHOP,

 

Testovanou ROTHCO SPEC OPS FLEECE mikinu zakoupíte ZDE

 

fotogalerie:

 

Štítky

fleece Rothco spec ops mikina recenze

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: