RECENZE - produkty společnosti Prime Safety

Datum: 17.10.2018 | Autor: redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi vybavení od společnosti Prime Safety, a to vybavení od výstražného světla až po zdravotnické vybavení.  Jak jsme byly testování spokojeni, se dozvíte dále v recenzi.

 

Co o sobě říká společnost PRIME SAFETY

Společnost PRIME SAFETY, s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabývá se vybavením pro záchranné a bezpečnostní složky tedy policii, obecní policie, armádu, hasiče, záchranné složky, bezpečnostní služby, silniční a asistenční služby.

Nabízí zejména majáky, sirény, reproduktory, výstražné rampy, přídavná výstražná světla, hledací světlomety, zastavovací terče nebo zastavovací pásy.

Společnost rovněž nabízí činnost technických poradců v oblasti výstražné signalizace, veřejné správy, bezpečnosti, ochrany osob a majetku, činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců, zejména pro obce ve vztahu k obecním policiím nebo bezpečnostní služby. Rovněž  pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí, opět ve vztahu k záchranným a bezpečnostním složkám. V neposlední řadě společnost zajišťuje zprostředkování obchodu a služeb v této oblasti.

Všechny produkty společnosti PRIME SAFETY, s.r.o. mají vydáno prohlášení o shodě, zvláštní výstražná zařízení jsou homologována podle předpisu EHK65.

Společnost PRIME SAFETY, s.r.o. spolupracuje na ochraně životního prostředí účastí v kolektivních systémech zabývajících se recyklací odpadu EKOKOM a ASEKOL.

PRIME SAFETY, s.r.o. si váží obětavé práce policistů a hasičů, kteří často nasazují své životy, proto přispívá NADACI POLICISTŮ A HASIČŮ - VZÁJEMNÁ POMOC V TÍSNI.

 

 

První dojem z vybavení

Dodané vybavení od společnosti PRIME SAFETY  na první dojem vypadá velmi dobře zpracované. V případě záchranářského vybavení jsme na testy obdrželi opravdu širokou škálu vybavení.

 

 

Recenze

Záchranářská brašna FIRST RESPONDER SAFETYMED 01 a další vybavení

Na první dojem se nám zdála brašna spíše menších rozměrů a měli jsme obavy, zdali brašna poskytne dostatek prostoru na uložení všeho potřebného. Nakonec jsme byli mile překvapeni a do brašny se vešlo veškeré vybavení, které ve výkonu služby můžete potřebovat. Brašna má tři samostatné kapsy a vnitřní prostor je variabilně upravitelný, a to díky nastavitelným překážkám. Brašna je z velmi odolného materiálu, kdy i po několika měsíčním testování je brašna jako nová. Jako součást vybavení brašny jsme obdrželi Split Dlahu. V případě dlahy není asi potřeba vysvětlovat její funkci, ale pouze uvést to, že dlaha je délkově nastavitelná, takže jí nemusíte použít najednou celou, což se hodí například v případě zlomeniny ruky. Dále jsme obdrželi CPM masku pro umělé dýchání, kdy tato maska je dodávaná v červené plastové krabičce. Masku bereme jako nezbytnost ve vybavení tašky, protože byť není umělé dýchání v dnešní době povinnost při první pomoci, tak v některých případech se jedná o život zachraňující úkon, který díky této masce můžete provést bezpečným způsobem pro svou osobu. Dále jsme obdrželi Taktické škrtidlo. Jedná se o škrtidlo téměř shodné se škrtidlem označovaným jako CAT. Toto škrtidlo musíme hodnotit velmi pozitivně, jelikož je méně invazivní, než pryžová škrtidla, které naleznete ve všech auto lékárničkách. Na tento typ škrtidel přechází i posádky ZZS po celé ČR, což svědčí o kvalitě produktu.

 

 

Jako další produkty jsme testovali Rukávovou pásku policie.  Tento produkt zcela jistě znají téměř všichni naši čtenáři, jelikož tato páska je používána napříč všemi ozbrojenými složkami. Jedná se o rukávovou pásku opatřenou suchým zipem, kdy na tento suchý zip lze nasadit pásku s označením složky. Páska je nastavitelná, takže sedne na každou ruku. Dále byla testována Psací podložka s úložným prostorem a zastavovacím terčem. Jedná se o dle našeho velmi povedený produkt. Podložka je z jedné strany opatřena reflexním zastavovacím terčem a z druhé strany klipem na uchycení papíru. Dále má podložka úložní prostor na uložení dalších potřebných dokumentů a propisky. Díky těmto vlastnostem máte v jedné věci několik vychytávek najednou.

 

 

Jako poslední testovaný produkt společnosti Prime Safety jsme obdrželi Výstražné světlo H2C4. Jedná se o interiérové přídavné světlo pro vozidla s právem přednosti v jízdě. Světlo je osazeno dvěma moduly, kdy každý má čtyřmi led. Světlo je napájeno z autozapalovače, kdy na napájecím kabelu nalezneme ovládací modul s dvěma tlačítky. Jedním světlo jednoduše zapnete a druhým volíte režim světla. Celkem světlo nabídne 19 režimů. Montáž světla do interiéru vozidla je jednoduchý. Máte na výběr buď montáž za pomocí přísavek, nebo oboustranných lepicích pásek. Výkon výstražného světla H2C4 předčí i hlavní maják instalovaný na většině služebních vozidel.

 

 

Závěr

Se všemi testovanými produkty společnosti Prime Safety jsme byli nad míru spokojeni. Jedná se o velmi kvalitní výrobky, které u společnosti zakoupíte za velmi příjemné slevy. Navíc vám zaměstnanci společnosti se vším ochotně poradí, což je například při výběru výstražných světel k nezaplacení.

 

Za možnost testu děkujeme společnosti Prime Safety

Štítky

zdravotnická taška maják vybavení podložka recenze PRIME SAFETY dlaha rukávová páska škrtidlo výstražné světlo

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: