RECENZE - produkty společnosti FROGTAC

Datum: 01.12.2016 | Autor: Redakce PN

Dnes pro vás přinášíme recenzi několika kousků vybavení, které se vám ve službě hodí. Toto kvalitní vybavení jsme pro vás mohli otestovat díky spolupráci s obchodem FROGTAC, která toto vybavení na testy poskytla. A brzy se můžete těšit na další recenze z jejich sortimentu.

 

společnost FROGTAC.

Jsme moderní elektronický obchod s kvalitním vojenským a taktickým vybavením. Najdete u nás vše potřebné pro výkon služby v armádě či u policie, účast na airsoft, paintball či Milsim akcích a samozřejmě i širokou nabídku příslušenství pro ostré zbraně. Snažíme se zastupovat kvalitní značky, nabízet zboží za přijatelnou cenu a poskytovat maximální množství informací zákazníkům před nákupem. Proto u nás najdete unboxing videa, nezávislé recenze, 360° náhledy, pokročilé filtrování produktů a mnoho dalšího. A pro věrné zákazníky potom exkluzivní věrnostní program založený na FROGpointech!

 

 

První dojmy z produktů

Dnes jsme si pro vás připravili recenzi několika vychytávek, které můžete nalézt v sortimentu obchodu FROGTAC. A to bezpečnostní popruh pistolový, elastickou jedno otvorovou kuklu  a paracordové lano. Všechny tyto doplňky byly testovány v podmínkách běžných pro výkon povolání v bezpečnostních složkách. Tím máme na mysli různé počasí a velmi náročné podmínky na kvalitu zpracování.

 

 

Recenze

Začneme bezpečnostním  popruhem na zbraň. Každý kdo držitelem zbraně jistě ví, jak je důležité mít zbraň pořádně v pouzdře zajištěnou. K tomuto účelu výborně poslouží právě popruh na zbraň. K čemu tento popruh vlastně slouží? Jednu jeho část zajistíte na opasek a druhou na očko na spodní části rámu zbraně. Opasková část je velikostně nastavitelná, tím pádem je jedno jakou šířku opasku používáte, jelikož poutko si lehce upravíte dle potřeb. Poutko je tvořeno kovovým lankem s gumovým obalem. Tato kombinace zaručuje vysokou pevnost tohoto poutka. Poutko je dostatečně dlouhé, takže vám nebude bránit v plnohodnotném používání zbraně. A hlavně vám zajistí, že máte neustále zbraň pevně a kvalitně zajištěnou na těle. Jako jednu z velkých výhod tohoto výrobku bychom chtěli vyzvednout možnost zafixování na molle vazbu místo na opasek. Toto ocení hlavně ozbrojené složky. Za nás musíme tento bezpečností popruh hodnotit velmi pozitivně a mile vás překvapí i jeho cena.

 

Další testovaný produkt je elastická jedno otvorová kukla. Tuto jsme s ohledem na naše zaměření na policii testovali v černé barvě. Výhodou této kukly je zejména její elastičnost, která zajistí, že bude sedět každému, a to bez ohledu na velkost jeho hlavy. Tato kukla je vyrobena z příjemného materiálu. Tento materiál v létě zajišťuje kvalitní odvětrávání, takže nedochází k nadměrnému pocení a hlavně přehřátí hlavy, které může vést až ke zkolabování. Naopak v chladném počasí tato kukla poskytne uživateli dostatečný tepelný komfort, takže se nemusíte bát kuklu používat i jako zimní doplněk. Švy kulky jsou velmi kvalitně zpracovány, tím pádem kukla nikde v oblasti švů neškrábe. Toto oproti konkurenci musíme vyzvednout. Kukla patří mezi jedny z nejlepších na trhu a to zejména svým zpracováním.

 

Poslední testovaný produkt je paracordové lano. Toto lano prodává společnost FROGTAC v délce 30ti metrů. Toto lano můžete zakoupit v několika různých barvách. Hlavní výhodou tohoto lana je jeho nosnost. Ta je neuvěřitelných 250 Kg. Tato nosnost lana se jeví vzhledem k jeho tloušťce pouhých 4mm jako nereálná, ale věřte, že lano to jistě zvládne. My jsme reálně zkoušeli 150 kg a lano drželo bez jakékoliv změny jeho vlastností. Ne nadarmo toto lano bylo používáno jako padákové. Lano se dá využít k mnoha účelům. Mezi ty hlavní lze zařadit zajištění předmětů, nouzové lano na záchranné akce a v dnešní době hlavně na tvorbu paracordových doplňků. Mezi tyto doplňky v dnešní době patří hlavně náramky, klíčenky, vodítka a obojky. Jejich tvorba je velmi jednoduchá a zvládne jí každý jen trochu zručný jedinec. Díky velké škále barev v nabídce si můžete vytvořit velmi hezké doplňky a dárky. No

 

 

Plusy a mínusy

+ cena doplňků

+ kvalita zpracování

+ nízké ceny

+ velké množství barev nabízených doplňků

+ široká škála nabízeného sortimentu

 

- bezpečnostní popruh na zbraň již není skladem

 

 

Závěr

Testované produkty nás mile překvapili svou kvalitou zpracování. A to zejména s ohledem na jejich nízkou cenu vzhledem ke konkurenčním značkám. Obchod FROGTAC nás opět ujistil, že v jeho nabídce nalezneme produkty, které nám za nízkou cenu poskytnou kvalitu, která překonává i mnohem dražší značky produktů.  Věříme, že v obchodě najde každý zákazník mnoho užitečných věcí.

 

Recenzované produkty naleznete v sortimentu obchodu FROGTAC.

Štítky

kukla lano paracord zbraň frogtac popruh recenze

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: