Recenze policejního zavíráku KONOL PZ

Datum: 25.01.2017 | Autor: Lukáš Juda, redakce PN

Již to jsou dva roky, co spatřil světlo světa zavírací nůž z dílen pražského KONOLu. Policistům je důvěrně znám model KONOL P, tedy Pevný a jeho zavírací verze, pyšnící se titulem "Nůž výstavy Brno 2015" si vzal na paškál pan Lukáš Juda, který udělal celkovou recenzi z civilního uživatelského pohledu.

 

 

 

Pár postřehů:

 

PZko je dobře vymyšlený nůž. Má příjemný chod, je robustní, má velice dobře vymyšlený systém při otevřeném i zavřeném noži (dorazy, opěry a spol.) a úžasnou pojistku. Jsou zde ale i věci, které by chtěly vylepšit. Jako záložní služební nůž - by šel. Jako EDC pro běžný život - no asi jen pro nadšence a ty co vyžadují drsnější kousek - hlavně pro hmotnost a hrubost. Ale každopádně - tvrďácký nůž do drsného života… 

 

Celou recenzi naleznete na stránkách knife.cz ZDE

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

3 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
Park Datum: 23.02.2019 Čas: 15:11

Produkty fa KONOL řady AETERNUS jsou vzhledově atraktivní nože, za vzhledem k průměrné nebo spíš podprůměrné kvalitě, nesmyslnou cenu. Korunu tomu nasazuje sám výrobce "geniální" marketingovou strategií (nože nejsou dostupné, nereagování na e-maily, FB zprávy, telefon atd. atd. :) )

avatar
martin Datum: 28.04.2017 Čas: 10:41

Prosim opravte odkaz na recenziu, bez nej tento "clanok" takmer nema zmysel.