RECENZE: Extreme EDC Belt - nůž v opaskové sponě

Datum: 20.12.2018 | Autor: Redakce PN

Říká se, že každý správný muž má mít v kapse nůž. A my dodáváme, že každý správný muž má mít i kvalitní kožený pásek. A co to trochu zkombinovat? To napadlo konstruktéra z České republiky Jirku a vznikl tak zajímavý počit. Maličký nožík v opaskové sponě. Dnešní recenze není recenzí v pravém slova smyslu, ale spíše ukázky práce šikovného člověka, kdy je výroba kompletně prováděna v ČR!

 

 

Opasková spona je vyráběna na CNC, jde již o druhou verzi, značně vylepšenou. Součáwstí je kožený pásek a průvleky na háček, resp.na sponě je kovová záchytka a v pásku dirky. Pásek je přizpůsoben na míru uživateli přímo z výroby. Kromě toho všeho je možná i signace, různé barevné varianty atp.

 

 

Nás zaujala zejména jednoduchá konstrukce, leč zcela promyšlená a funkční. Nožík ze spony doslovně vyskočí po odjištění šoupátka, či lépe řečeno pojistky na vrchu spony. Jak vidíte nožík, jde o malou čepel, stačí tak na klobásu, ale díky zpracování lze s nim povolit i matky. Preomyšlené!

 

Detail uchycení opaskové spony k pásku. S tím skutečně nidko nehne, vyzkoušeno. Co potěší je kompletní výroba v ČR a již zmíněná možná signace na zakázku. Nápadům se meze nekladou.

 

 

Malá ukázka rozmanitosti provedení.

 

 

 

Kde koupit

 

V případě zájmu můžete opaskové spony zakoupit na Facebookové stránce https://www.facebook.com/extremeEDC/ či přímo telefonu 603 876 325

 

Ceny dle provedení od 2590,- Kč

 

 

 

 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

6 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
petr zoufaly Datum: 31.07.2019 Čas: 09:32

Dobrý den mám prosbu nějaký kontakt a cenu opasku s paracordu-díky Zoufalý