RECENZE - čistící pasta FROG LUBE

Datum: 04.04.2016 | Autor: Redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi čistícího přípravku na zbraně FROG LUBE. Tento přípravek na recenzi poskytla společnost HQH, která je naším dlouhodobým partnerem v recenzích. Každý kdo má zbraň si naprosto uvědomuje, jak důležité je mít zbraň čistou, protože to znamená mít zbraň fungující. Zejména si toto uvědomují členové ozbrojených složek. Protože v případě, že by zbraň museli použít je potřeba se spolehnout na její 100% funkčnost. Nezáleží na tom život pouze toho, kdo zbraň použije, ale někoho dalšího.

 

Kdo je společnost HQH?

Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení.

S odkazem na bohaté zkušenosti firmy v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí.

Pravidelně pořádá odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Společnost je zástupcem většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodává policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřuje na komerční trh. Dále provozuje úspěšný obchod HQH.cz

 

 

První dojmy z pasty FROG LUBE

Pasta nám dorazila v tubě, která je velmi podobná tubě od zubní pasty. Po oddělání krycí folie nás velmi mile překvapila vůně pasty. Jedná se příjemnou vůni. Pasta je zelené čiré barvy.

 

 

Popis výrobce

Čištění na zbraň značky Frog Lube v sobě spojuje nejen čištění, ale také lubrikaci a ochranu materiálu. Produkty Frog Lube jsou vyráběny v USA, jsou netoxické a absorbují se přímo do pórů konkrétního materiálu.
-neobsahuje ropu ani vodu
-netoxický
-mátová vůně

FROGLUBE – NO JAMS – NO RUST – IT JUST WORKS!

o    Univerzální prostředek na čištění zbraní

o    Netoxický a nehořlavý

o    Uvolňuje nečistoty, zlepšuje chod mechanických částí, zabraňuje vzniku usazenin, zlepšuje přesnost

o    Vyroben na bázi přírodních látek

o    Vyvinuto bývalým členem elitní jednotky US NAVY SEALS

o    Lze použít i na jiné materiály, např. čištění skleněných částí (kolimátory, krycí skla, svítilny, apod), dále na veškeré kovové povrchy podléhající korozi, tj. Nože, sekery, tyče. V nouzi lze použít i jako krém na ruce. Maže a zlepšuje chod na zipech bund a tašek, využití najde i v cyklistice a všude tam, kde rez a špína nemá být

o    Vyrobeno v USA

o    Pro nejnáročnější doporučujeme vyzkoušet FROGLUBE – FROGTUBE – COMPLETE WEAPONS CARE SYSTEM PACKAGE

o    Jediný prostředek na čištění zbraní, který opravdu voní a řídí se heslem – IT JUST WORKS!

 

 

Testování pasty

Pasta FROG TUBE byla testována na dvou zbraních. Aby mohlo dojít k porovnání, tak jedna ze zbraní byla před testem vyčištěna standartním způsobem.  První byly vyčištěny všechny části zbraně, která byla zašpiněna. Množství nečistot, které pasta ze zbraně a jejích částí uvolnila, nás velmi překvapila.  Druhou zbraní byla zbraň, která byla již přes započetím testu vyčištěna standartním způsobem. Zde jsme byly v šoku. Zbraň byla opravdu poctivě vyčištěna. Po užití pasty FROG LUBE v hlavni nečistoty přímo ze zbraně tekly. Toto samé bylo i u ostatních částí zbraně. Pastou lze velmi dobře vyčistit i venkovní části, kdy pasta za sebou nenechává mastnotu, ale naopak velmi dobře zbraň zakonzervuje. Po testech byly vyčištěné zbraně pastou FROG LUBE srovnány na střelnici se zbraněmi, které jsou čištěny standartními způsoby. Pohyb závěru je u testované pasty mnohem lepší a zbraň se celkově chová lépe.

 

 

PLUSY A MÍNUSY

+ vůně

+ konzervace zbraně

+ opravdu kvalitní vyčištění

+ užití nejen na zbraně

-  cena

 

 

Závěr

Jak jsme již na začátku recenze zmínili, tak jen dobře vyčištěná zbraň o kterou se dobře staráte, je zbraň, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Pokud se o svou zbraň nebudete starat, tak nás naopak muže nechat v problému. Ale co hůře, tak nemusí docházet jen k drobným závadám při střelbě, tak ale i z závažným závadám, které mohou vést až k servisu zbraní. Pasta FROG LUBE je velmi kvalitní výrobek, který naprosto splní svůj účel, kvalitně vyčistí zbraň, zakonzervuje jí a i jí kvalitně namaže. Je zde patrné, že na vývoji této pasty se podíleli jeden z nejpovolanějších a to člen US NAVY SEALS. Pastu za nás i přes trochu větší cenu můžeme vřele doporučit. Sami naši testři se rozhodli nadále využívat její kvalitu.

 

 

Za možnost testu pasty na zbraně FROG LUBE děkujeme našemu dlouhodobému partnerovi společnosti HQH, který na testování tuto pastu poskytl.

 

Pastu FROG LUBE můžete zakoupit v obchodu HQH a to ZDE za částku 399,- Kč

 

ZDE naleznete kompletní sortiment značky FROG LUBE

 

 

 

 

 

Štítky

HQH frog lube recenze čištění zbraně pasta

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: