RECENZE batoh Helikon-Tex Bail Out Bag

Datum: 08.10.2020 | Autor: redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi batohu značky Helikon-Tex a to konkrétně modelu Bail Out Bag o objemu 25l. Recenzi tohoto batohu vám můžeme přinést díky našemu novému partnerovi a to společnosti Sullyho zbrojnice

 

Představení SULLYHOZBROJNICE

„Málokdo z nás nutně potřebuje nové kolimátory, lepší zásobníky, výklopná mířidla, tacticool vestu a podobně... Jenže my to chceme, protože nám to dává něco navíc a dělá nám to radost.

 

A my v naší Sullyho zbrojnici doufáme, že Vám všem, kteří hledáte kvalitní produkty nejen pro taktické užití, tu radost pomůžeme udělat…“

 

Člověk tak dlouho slyší od přátel a známých dotazy na to, kde a jaké doplňky na zbraně, nebo vybavení sehnat, že se časem rozhodne zkusit v této oblasti „minipodnikat“ a kdo ví, třeba z toho jednou až tak mini počin nebude.. :-)

 

Na začátku to bylo jen občas sehnat něco přátelům/kolegům, nebo jen poradit. Dnes už na to nejsem sám a jsme tým s mým otcem, který tak také objevuje v taktickém vybavení nový koníček ;-)

 

Fungujeme jako čistokrevný rodinný E-shop s možností osobního odběru nebo konzultace (po předchozí domluvě na tel: 608710177) v našem skladu v Praze 10 - Hostivaři, Tenisová 845/6, případně po dohodě v sídle naší firmy v Říčanech u Prahy, Černokostelecká 87/82.

 

 

První dojmy z batohu Bail Out Bag

Již na první pohled není poznat, že se jedná o taktický batoh. Jeho civilní vzhled hodnotíme velmi pozitivně. Batoh vypadá dostatečně veliký.

 

 

RECENZE

Již delší dobu jsme hledali dostatečně velký batoh, který by v civilu hned na první pohled nekřičel, že se jedná o taktický batoh a co by mohlo být jeho obsahem. Po konzultaci se Sullyho zbrojnicí jsme zvolili batoh Helikon-Tex Bail Out Bag. Již po převzetí batohu jsme měli pocit, že jsme se tentokráte trefili. Batoh vypadá velmi pěkně a jeho zpracování je na vysoké úrovni, jak je u společnosti Helikon-Tex zvykem. Velmi nás zaujalo to, že batoh má na každé své straně madlo na přenos batohu, toto řešení se nám velmi líbí. Popruhy batohu jsou velmi kvalitně polstrované, takže i při maximálním zatížení batohu se vám nestane, že by vás popruhy řezaly nebo tlačily do ramen. Přes batoh je umístěná odnímatelná brašna, která obsahuje sumky na tři zásobníky do dlouhé zbraně. A nyní k samotnému vnitřnímu uspořádání batohu. Po jeho otevření přijde první překvapení. Batoh jde rozložit úplně. Díky dvěma nastavitelným vnitřním popruhům lze batoh připnout na sedadlo do vozidla a udělat si z něj panel s příslušenstvím. Ve vnitřní části batohu nalezneme tři pruhy molle vazby a čtyři kapsy. Dvě z nich jsou na zip a dvě na paracord s olivkou. Máme tedy dost místa na umístění příslušenství a dalších sumek. Dále v batohu nalezneme v zádové části polstrovanou podložku na sezení. Objem batohu jen 25l může kdekoho vyděsit s tím, že se jedná o malý batoh, ale není tomu tak. My v batohu standardně přenášíme Scorpion evo 3. Velikost batohu je tedy více než dostatečná.

 

 

 

 

Plusy a mínusy

+ Kvalita zpracování batohu

+ velmi slušná cena

+ civilní vzhled

+ vnitřní molle vazba

+ možnost umístění ve vozidle

+ více barevných variant

 

 

Závěr

Testovaný batoh Helikon-Tex Bail Out Bag nás velmi mile překvapil. Naprosto splnil naše požadavky a v mnoha ohledech je i předčil. Je vidět, že v Sullyho zbrojnici dělají pouze lidé, kteří opravdu umí poradit.

 

Za možnost testu děkujeme obchodu Sullyho zbrojnicePředstavení SULLYHOZBROJNICE

 

video:

 

Štítky

sullyho zbrojnice helikon-tex batoh recenze Bail Out Bag

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články