RECENZE - Batoh DIMATEX BRACO COYOTE

Datum: 06.09.2016 | Autor: Redakce PN

Dnes Vám přinášíme recenzi batohu kvalitní francouzské značky DIMATEX BRACO COYOTE, který jsme pro vás mohli otestovat díky společnosti obchodu HQH. V recenzi se dočtete o kvalitách a variabilitě batohu a také o vnitřním uspořádání batohu.

 

Kdo je společnost HQH?

Společnost HQH SYSTEM byla založena v roce 1993 jako hlavní dodavatel anti-teroristického a moderního bezpečnostního vybavení pro ministerstva vnitra České a Slovenské republiky, ministerstva obrany, speciální jednotky, celní orgány a další státní složky. HQH SYSTEM je zapojeno do většiny státních výběrových řízení.

S odkazem na bohaté zkušenosti firmy v oblasti využití bezpečnostního vybavení v aktivních bojových situacích, působí společnost také jako konzultant a koordinátor v široké škále nových projektů pro výzkum a vývoj v tomto specifickém prostředí.

Pravidelně pořádá odborná školení se specializací na pokročilé obranné a bezpečnostní technologie vytvořené pro místní i celosvětový trh. Společnost je zástupcem většiny monitorovacích systémů, komunikátorů, proti-sledovacích zařízení, produktů sloužících k osobní ochraně a k ochraně majetku. Produkty dodává policii, speciálním jednotkám, EOD a státním složkám pro vyhledávací účely. V závislosti na naší široké škále zastoupených produktů se úspěšně zaměřuje na komerční trh. Dále provozuje úspěšný obchod HQH.cz

 

 

První dojmy z batohu

Po rozbalení batohu nás zaujalo kvalitní polstrování batohu. Batoh je kvalitně zpracován a oproti konkurenci z něj nekoukají nikde žádné nitky. Nosné popruhy jsou velmi dobře polstrované. Na přední části batohu a na jeho bocích nalezneme nosnou molle vazbu. Batoh má dvě boční kapsy, které jsou více než dostatečně velké. Dále se na přední straně nachází zip, kterým se dostaneme do vnitřního prostoru batohu. Za tímto zipem nalezneme kapsu, do které můžeme vložit věci, které potřebujete často a nechcete kvůli nim do hlavní kapsy batohu. Uvnitř batohu se nachází další kapsa na zip, dále pak kapsa na notebook, popruh na přesku, dvě boční kapsy, z nichž jedna ukrývá svítivě oranžovou pláštěnku na batoh. Dále pak gumu na umístění dalších věcí, tři suché zipy. Nejzajímavější uvnitř batohu je jeho pevná zádová vystýlka.  Tato vystýlka je opravdu velmi pevná a téměř nelze jí zdeformovat.

 

 

Recenze

Batoh jsme měli možnost testovat delší dobu. Při tomto se stál naším každodenním společníkem. Doprovázel nás na rodinné výlety, ale i do práce. Na výletech jsme ocenili hlavně množství úložných prostor batohu, jeho velikost, která činní sympatických 33 litrů. Do batohu, tím pádem s přehledem nandáme svačiny pro celou rodinu, zrcadlovku ( na foto výbavu lze v zahraničí zakoupit vystýlky ), pitný režim na celý den a ještě vám v batohu zbyde dost místa. V případě, že budete batoh nosit do služby, tak do batohu s obrovskou rezervou naložíte vše potřebné. Díky variabilitě vnitřních kapes si tyto věci lze pěkně uspořádat, a tím pádem si v batohu udělat krásný pořádek a mít vše po ruce. Batoh je opatřen bederním pásem, takže batoh lze nosit pohodlně i plně naložený. Batoh lze i díky popruhům na jeho vrchní části umístit i na taktickou vestu. Batoh je vyroben z nepromokavého materiálu 1680 Denier nylon. Materiál své vlastnosti dokonale splňuje. Toto můžeme potvrdit i díky několika dešťům, které jsme s batohem několikráte absolvovali. Batoh ve všech ohledech potvrzuje, že značka DIMATEX je jednou z nejkvalitnějších výrobců batohů na světě.

 

 

Plusy a mínusy

+ Kvalita zpracování batohu

+ výborná cena

+ vzhled

+ nepromokavost

+ molle vazba

+ množství kapes

+ bederní pás

 

- jen dvě barevné varianty

 

 

Závěr

Batoh DIMATEX BRACO COYOTE je prozatím nejkvalitnější batoh, který jsme měli možnost otestovat. Jeho vnitřní prostory jsou skvěle vyřešeny a umožní vám si přenášené věci dobře uspořádat. Navíc na molle vazbu lze dále umístit další vybavení. V batohu najdete nejen kvalitního společníka do práce, ale i na rodinné výlety. Velkou předností batohu je nepromokavý materiálu 1680 Denier nylon, který zaručuje dlouhou životnost. Recenzovaný batoh nabízí společnost HQH za cenu 2690 Kč, která je vzhledem ke kvalitě batohu více než nízká.

 

Za možnost testu děkujeme obchodu HQH.cz

 

Recenzovaný batoh značky DIMATEX BRACO COYOTE zakoupíte v obchodu HQH - ZDE a to za cenu 2690 ,- Kč

 

Další foto

Štítky

recenze Dimatex HQH DIMATEX BRACO COYOTE batoh

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

7.5 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: