RECENZE - auto kamera CEL-TEC K4 DUAL GPS

Datum: 05.01.2020 | Autor: redakce PN

Dnes vám přinášíme recenzi kamery do auta CEL-TEC K4 DUAL GPS . Recenzi této kamery Vám můžeme přinést díky společnosti CEL-TEC. Tato společnost je výhradním dovozcem těchto kamer. Jedná se o kameru, která obsahuje i zadní kameru a je vybavena GPS a wifi modulem.

 

Co o sobě říká obchod CEL-TEC

 

Jsme výhradním distributorem celé řady předních výrobců, zejména kamer. Jde o kamery, které lze jednoduše připevnit na přilbu, tedy o sportovní kamery pro cyklisty, in-line bruslaře, lyžaře nebo běžce, ale nabízíme také kamery do auta, jejichž poptávka stále stoupá. V základní výbavě dosud nejsou, ale majitelé aut jimi své vozy stále častěji dovybavují. Doporučujeme třeba super výkonnou policejní Full HD kameru CD30X do auta.

 

Oblíbené jsou i inspekční nebo špionážní kamery: pro výpomoc v domácnosti (např. inspekční kamery do potrubí a odpadů), na ochranu svého majetku a soukromí anebo přímo pro policii a detektivy. V případě policejních kamer jsme jejich výhradní dovozce.

 

V kurzu jsou dnes také fotopasti, velmi často používané ve volné přírodě ke sledování ohrožených druhů zvířat. Jsou ideálním prostředkem ke zmapování situace v místech, kde je potřeba zachytit jakýkoli pohyb dvacet čtyři hodin denně, v jakémkoli počasí. Přístroj se aktivuje pohybem a jeho záznamy mohou být jediným spolehlivým důkazem a podkladem pro další kroky ekologů.

 

V našem internetovém obchodě naleznete i další zboží v oblasti mobilní spotřební elektroniky značky Cel-Tec. Mezi atraktivní patří třeba bluetooth sluchátka pro kvalitní poslech nebo telefonování, opět ideální třeba pro sportovce, nebo vysokovýkonové svítilny se zoomem (LED svítilny). Nabídku doplňuje i výběr sad aku nářadí pro profesionály i domácí kutily, včetně možnosti zakoupit aku nářadí také jednotlivě (brusky, vrtačky, příklepové vrtačky, šroubováky…).

 

Samozřejmě nechybí ani široký výběr příslušenství, počínaje brašnami a batohy až po aku baterie nebo nabíječky.

 

 

Kamera do vozidla – v dnešní době nutnost

Kamera do auta je v dnešní době téměř již samozřejmostí. Kameru ve vozidle naleznete u většiny vozidel jezdících po českých silnicích. Policejní vozidla jsou kamerami vybaveny, ale civilní vozidla ozbrojených složek už ne. Tak se nyní podíváme na model, který vám za rozumné peníze donese víc než hodně muziky.

 

 

První dojem z kamery CEL-TEC K4 DUAL GPS

Kamera dorazila v papírové krabici, která vám hned na první pohled ukáže, s kým máte tu čest. Nejen, že na krabici naleznete hlavní parametry kamery, ale i kvalitní fotografie kamery a další podstatné údaje. V balení nalezneme samotnou kameru, zadní kameru s kabely, dva držáky na sklo, USB kabel a napájecí kabel do autozapalovače, u kterého musíme hned vyzdvihnout jeho délku, která naprosto dostačuje na schování napájecího kabelu pod plasty vozidla.  

 

 

Recenze kamery CEL-TEC K4 DUAL GPS

Kameru jsme s radostí nainstalovali do auta a nastavili. Co se týká kvality záznamu, tak u přední kamery není problém ani při ostrém protisvětlu a ani v noci. Jedná se o čistý a velmi kvalitní obraz. U zadní kamery jsme měli trochu obavy zejména při tmě, ale to byl omyl. Záznam je také pěkně čistý. Přední kamera dokonce dokáže záznam v ULTRA HD 4K rozlišení. Zadní kamera jde použít hlavně jako kamera zobrazující záznam při couvání, což je plně automatické pokud kameru správně naistalujete. To ale není nejmenší problém díky kvalitnímu návodu, který je jak je u společnosti CEL-TEC plně v češtině. Když jsme u nastavování kamery, tak musíme podotknout, že kamera podporuje wifi a díky tomu je přes mobilní telefon možnost si kameru nastavit kdykoliv bez nutnosti s kamerou nějak manipulovat. Aplikace je ke stažení jak pro android tak pro iOS. Což bereme jako velikou výhodu i zejména z důvodu, že celá aplikace je v češtině. V mobilním telefonu je možnost si i záznamy přehrát a stahovat. Přední kamera má úhel záběru 160°takže s přehledem zabere celý prostor před vozidlem. Zadní kamera disponuje úhlem 130°. Kamera dále disponuje nárazovým senzorem, který zajistí zapnutí obou kamer v případě otřesu. Což se může hodit jako ochrana při nehodě, kdy vaše vozidlo stojí, nebo jako ochrana před vandalismem. Kvalita záznamu polohy GPS je na špičkové úrovni. GPS polohu si můžete zobrazit v programu, který je na stažení na stránkách prodejce. V tomto programu si zobrazíte i rychlost vozidla, která je zaznamenána i v kamerovém obrazu. Toto využijí zejména majitelé vozidel, kteří vozidlo nebo kameru půjčují více lidem. Díky kameře máte tedy naprostý přehled o pohybu a rychlosti vozidla. Kamera podporuje paměťové karty až do kapacity 128Gb a záznam do smyčky, takže se doopravdy nemusíte bát o to, že by se nějaký průběh cesty nezaznamenal. Záznamy z otřesů se automaticky uzamknou, takže se neobávejte toho, že byste o tyto záznamy přišli, pokud byste si poškození vozidla nevšimli a rozjeli se na další cestu. A nyní k baterii. Jistě jste zažili, že baterie se v zařízení zničila buď přehřátím, protože se nafoukla teplem, nebo naopak ztrácela kapacitu vlivem zimy. Kamera CEL-TEC K4 DUAL GPS má místo baterie superkapacitor, takže nic takového vám již nehrozí.

 

 

Závěr CEL-TEC K4 DUAL GPS

Co závěrem dodat k testované kameře? Za nás osobně není co vytknout, kamera obsahuje vše co je potřeba a i něco navíc. Jak jsme již psali, tak testovaný model vám nabídne naprostý přehled o provozu vašeho vozidla a to nejen kamerovým záznamem, ale i záznamem GPS a záznamem rychlosti. Díky otřesovému senzoru se kamera stane navíc i ochráncem vašeho vozidla, protože co si budeme povídat, ale komu se nikdy nestalo, že na parkovišti našel své vozidlo odřené a nikde nikdo. Dle našeho se za rozumnou cenu jedná o jenu z nejlepších kamer, co se v současné době na trhu dá pořídit. Toto dokazuje i nákup těchto kamer jednou ze speciálních ozbrojených jednotek.

 

Za možnost testu kamery  CEL-TEC K4 DUAL GPS děkujeme společnosti CEL-TEC, která kameru na test poskytla.

Kameru CEL-TEC K4 DUAL GPS můžete zakoupit v obchodu CEL-TEC a to ZDE

 

VIDEO: pro porovnání přední a zadní kamery byly obě kamery naistalovány na přední sklo

Přední kamera

 

Zadní kamera

Štítky

GPS kamera wifi test CEL-TEC K4 DUAL GPS recenze CEL-TEC autokamera

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

7 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
GZH230G7H www.yandex.ru Datum: 14.09.2021 Čas: 07:53

GZH230G7H www.yandex.ru

avatar
Ivan Tolnai Datum: 21.08.2020 Čas: 16:21

Takkze kable pre zadnu kameru su sice dlhe , ale pre zapojenie v BMW X5 Vam chyba takych 30 cm. Takze predlzovat tento kabel je uzasna robota. Pekne dakujem.