Představujeme ty, kteří nezištně pomáhají – Tým BUSHCRAFTSHOP.cz / JuBö

Datum: 22.03.2020 | Autor: Redakce PN, MV

Koronavirus. Strašák, který v některých ohledech zastavil dění v České republice. Mnozí podnikatelé již nyní počítají nemalé ztráty, někteří podnikatelé naopak situace využívají a šponují ceny aktuálně nedostupných prostředků – roušky, respirátory, gely atp. Naštěstí jsou zde i jednotlivci a firmy, které dávají naději. V některých chvílích si připadáme tak trochu jako při finálovém, hokejovém zápasu v Naganu. Euforie a radost z vítězství. To, které nemají na svědomí politici, ale prostí lidé a prostí podnikatelé. K těm, kteří zaslouží naší hlubokou úctu, patří kupříkladu tým BUSHCRAFTSHOP.cz / JuBö

 

 

 

Po celé České republice se lidé spojují a suplují zcela jiná místa, orgány a instituce. Nebudeme se zde sáhodlouze rozepisovat, jen si ukažme na činnost tohoto týmu skvělých lidí, kteří pomoc berou jako samozřejmost. Outdoorshop BUSHCRAFTSHOP.cz, včetně jejich vlastní značky JuBö kompletně upravují výrobu a vše, co mají z materiálu skladem, využívají k šití roušek. A na rozdíl od mnoha instagramových celebrit a e-shopů, tyto roušky distribuují ZDARMA. Jinak řečeno tráví hodiny a hodiny u šicích strojů, na cestách, využívají své, draze nakoupené zásoby a pomáhají. Pánové, patří vám obrovský dík a vy, naši milí čtenáři vězte, že toto je firma, která si zaslouží zpětně pomoc od nás. 

 

 

 

V jejich sortimentu naleznete batohy, nože, brašny, pouzdra, outdoorové vybavení, včetně vařiřů, seker, mačet, přístřešků a dalších stovek typů zboží, které vám zpříjemní pobyt v přírodě. Kromě toho všeho i na portálu bushcraftportal.cz najdete vše o pobytu v přírodě, včetně tipů, testů a vychytávek. PRo zájemce o poznání bushcraftu pánové pořádají i bushcraft víkendy!

 

  Všechny výrobky naleznete na stránkách BUSHCRAFTSHOP.cz

 

Pánové, je nám ctí a děkujeme jménem nás všech!

 

 

 

Pokud máte tip na další firmy a soukromníky, napište nám na náš Facebook. Děkujeme

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: