Policie pátrá: identikit násilníka přepadajícího mladé ženy a dívky v okolí Prahy 10 a 11

Datum: 14.12.2013 | Autor: Michal Misík

Pokud kdokoliv vešel v kontakt s mužem vypodobněným na identikitu a poznává jej, měl by tuto skutečnost bez prodlení ohlásit na tísňovou linku 158, popř. informovat do pátrání přímo zainteresované vyšetřovatele Služby kriminální PČR (731 553 140, 731 553 466). 
 
Prahou dnešních dnů rezonuje obava z pachatele série sexuálně motivovaných přepadení. Činy násilníka jsou prozatím dislokovány do oblasti městských částí Praha 10 a 11, přičemž detektivové z KŘP hlavního města Prahy zaznamenali již sedm potvrzených útoků tohoto konkrétního pachatele. Motivem pro jeho útoky je sexuální kontakt s intimními partiemi přepadených s docílením znásilnění. K přepadání mladých žen a dívek nejčastěji docházelo v okolí stanice metra Skalka, v blízkosti vlakových nádraží Uhříněves a Hostivař, ale také za hranicemi Zahradního města a Chodova.

Nejmladší oběti útoku zvrhlého grobiána bylo pouhých třináct let, dle informací Policie České republiky se muž orientuje na zástupce něžného pohlaví do dvaceti let věku, na které zpravidla podniká překvapivé ataky ze zálohy – zezadu. Nebezpečná osoba je stára mezi 25 až 30 lety života, výška dotyčného činí v přibližnosti 175 cm, podle výpovědi přepadených nosí krátké tmavší vlasy a neupravované vousy, jeho oči mají světlejší barvu. Hledaný muž časuje své činy do odpoledních až podvečerních hodin. Pokud máte jakékoliv informace o tomto kriminálním živlu, neváhejte kontaktovat výše uvedené policejní linky.    


foto (identikit): policie.cz
 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

4.5 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: