Kde ani zranění střelnou zbraní nebolí – policejní zásahy říše plastu

Datum: 30.06.2015 | Autor: Michal Misík

Vše je tam, kde být má, vše dobré je neměnné, vše za všech okolností pasuje – takové bylo, je a bude Lego, věhlasná stavebnice z Dánska. Mezi muži v uniformách jistě existuje spousta jedinců s občasnou duší malého chlapce, tím spíše, když „vzít si práci domů“ nemusí pokaždé znamenat jen nudu a povinnost.
 

Dost už Ukrajiny a mediální rozmíšky mezi Východem a Západem. Představme si nyní svět, kde ač šarvátky i lapky dobře znají, neprovází ho bolest ani jedné lidské bytosti. Současná produkce Lega je jakýmsi kronikářem dneška, doby leckdy až příliš komerční, jindy groteskní, občas až nepochopitelně škrobené při uctívání jakýchsi protokolů. A když se ve světě děje něco zajímavého, můžete si vsadit na to, že Lego na základech toho či onoho stvoří stavebnici. A možná také film, nebo alespoň filmeček.

Právě proto může všechny policisty, kteří stavebnicím, byť třeba tajně, ještě neodrostli, hřát u srdce, že se jejich profese v plastikové podobě stále tlačí na pulty obchodních domů a dělá tak radost nejen drobotině. Snad i vás pohladí po duši trojice níže umístěných videí, neboť nyní, více než kdy jindy, je potřeba si práci policistů snad i trochu romantizovat. Jen bože nedopusť, aby nás vedení Lega „poctilo“ zbrusu novou stavebnicí s přídomkem Ukraine crysis.

 

 

    

Zdroj: videa Lego přes youtube.com

 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: