Perličky z policejních spisů

Datum: 31.12.2015 | Autor: Redakce PN

Rok 2015 se chýlí ke konci a my si vám, vážení čtenáři, dovolujeme nabídnout perličky z policejních spisů k pobavení. Jistě pobaví každého z vás.

 

Krásný NOVÝ ROK!

 

Z výslechů…

 

Neodolal…

Šel jsem si koupit nějaké potraviny, a když jsem uviděl obal, na kterém byl chlapeček, neodolal jsem a musel jsem tu čokoládu mít, protože Kinder je nejlepší čokoláda na světě. Protože jsem velký, vzal jsem si ty čokolády dvě a strčil jsem si je do kapsy bundy. U pokladny jsem zaplatil drobný nákup a čokolády jsem nezaplatil, ale snědl je ještě na prodejně, jelikož jsem měl na ně chuť (pro úplnost dodáváme, že podezřelému je 35 let).

 

Gentleman?

Do prodejny jsem šel s úmyslem krást. Vešel jsem na prodejní plochu, kde jsem si za svůj opasek dal jeden pár obuvi a následně šel k pokladně, přes kterou jsem prošel, aniž bych zboží zaplatil. Po průchodu pokladní zónou začala pískat bezpečnostní brána a mně došlo, že už jsem provalený….

Do jednoho pracovníka ostrahy jsem začal bezdůvodně žduchat. Upadli jsme na zem, když mě tak držel, tak jsem ho kousnul do ruky, protože jsem…(vulgarismus). Po chvíli pak přijeli strážníci a já se teprve dozvěděl, že jsem vlastně kousnul do ženy. To jsem ale fakt nechtěl, na místě jsem se jí omluvil, strašně mě to mrzí. Proč jsem byl tak agresivní nevím, jsem prostě….(vulgarismus).

 

V létě myslel na Vánoce…

Nástupu do výkonu trestu odnětí jsem se tedy vyhýbal asi půl roku, protože mi má dcera řekla, že chce být se mnou na Vánoce, jelikož jsem nebyl poslední čtyři roky na Vánoce doma. A to z důvodu, že jsem byl zavřený. Tak jsem jí to chtěl splnit.

 

Nedovedl si to vysvětlit…

K mému pozitivnímu testu na návykové látky, který byl pozitivní na amfetamin/metamfetamin uvádím, že si to nedovedu vysvětlit. Jediné vysvětlení, které mě napadá, proč mám ten test

pozitivní, je to, že poslední dobou jsem byl dosti nachlazený a bral jsem hodně Paralenu Plus. Ke své osobě ještě uvádím, že si sem tam dám pervitin do kávy, aby byla silnější. Sem tam jej tedy konzumuji.

 

Nevysvětlitelný rozpor…

Otázka vyslýchajícího: Můžete vysvětlit rozpor?

Odpověď podezřelé: Ne, neumím to vysvětlit. Byla jsem z toho v …i.

 

Neoděný neznámý spal v jejím bytě…

Neznámý začal hledat své věci, kdy zjistil, že si je vypral v pračce společně s mými. Šel do místnosti, vytáhl si z mé pračky jeho rifle, oblékl se a vyskočil balkónem.

 

 

 

Z úředních záznamů…

 

Pěstění orchidejí…

Hlídka si všimla speciálně upravených zavřených dveří jednoho z pokojů. Jelikož tyto dveře na první pohled naznačovaly možnost pěstování konopí, byla dotázána na okolnosti uvedeného. Žena sdělila, že v ložnici pěstuje orchideje.

 

 

Když je hlídka zcela v obraze…

Pan XY byl přítomnosti policistů značně zaskočen a velmi brzy pochopil, že hlídka je ve věci tohoto kola zcela v obraze a přiznal, že toto kolo asi před hodinou odcizil z baru…

 

Když se předmět podobá slepičímu vejci…

Vzápětí nato neznámý vyhodil z vozidla předmět v podobě slepičího vejce, kterým byla zasažena poškozená.

 

Doporučení policistům…

Muž přinesl na oddělení tašku a bednu tříštivých i trhavých nábojnic, různých nábojů, střeliva, rozbušek, pěchotní munici a uvedl, ať se v tom nepřehrabují, že je to nebezpečné…

 

Když je řidič velmi veselý…

Řidič se po dobu konverzace choval velmi vesele, neustále se usmíval a měl vykulené a skleněné oči. Z tohoto důvodu byl řádným způsobem vyzván, aby se podrobil odbornému měření přístrojem…

(a pro doplnění část tiskové zprávy, kdy byla uvedená informace z úředního záznamu zveřejněna policejní mluvčím „Téměř nepřetržitý úsměv, nápadná veselost, značná komunikativnost i specifický vzhled očí řidiče vozu dávaly při silniční kontrole tušit možnou příčinu mužova chování. Orientační zkouška k přítomnosti drog byla pozitivní v ukazateli cannabis.“

 

 

Ze svodky…

V opilosti spolykal 15 kusů tablet XY – doplněk stravy ke zpevnění ženských prsou. Převezen na interní oddělení, zjištěno 2,34 promile alkoholu v dechu. Dle lékaře není ohrožen na životě.

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

4.6 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: