Novoroční přání policejního prezidenta

Datum: 01.01.2024 | Autor: Redakce PN

Policejní prezident. genpor. Mgr. Martin Vondrášek Vondrášek a jeho přání všem do roku 2024.

 

Milí čtenáři, vážení spoluobčané,
dovolte mi, abych vám do roku 2024 jménem celé Policie České republiky popřál pevné zdraví, mnoho osobních i profesních úspěchů a pozitivní mysl. Policie České republiky je službou veřejnosti, a těmi, kdo mají kvalitu naší služby hodnotit, jste vy. Mohu vás ujistit, že i v příštím roce budou příslušníci a občanští zaměstnanci policie připraveni maximum pro to, aby zajistili co možná největší míru naší vnitřní bezpečnosti.

O tom, že nejde o službu jednoduchou, by jistě mohla hovořit řada mých kolegyň a kolegů. O to cennější je pro každého z nás pocit uznání za dobře odvedenou práci, kterého se nám od Vás, občanů naší země, dostává. Mohu-li mít jedno skromné přání, nešetřete s prostým poděkováním v případech, kdy jste s námi spokojeni, a nebojte se nás upozornit na to, co se Vám nelíbí, a je v naší kompetenci.

Oceníme to úplně stejně, jako každého občana, který si činí vlastní úsudek na základě relevantních informací a faktů. Závěrem mi dovolte poděkovat za vaši důvěru, kterou Policii ČR projevujete i za Vaši všímavost a spolupráci, bez níž se při zajišťování vnitřní bezpečnosti, zvláště po tragických prosincových událostech, neobejdeme.

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články