LED pátrací reflektor Alpha-1 s výkonem 50W

Datum: 20.10.2016 | Autor: Redakce PN

Pátrací reflektor musí mít dostatečný výkon, umožnit snadnou manipulaci a být i odolný vlivům počasí. Japonská společnost Crissis Intelligence vyvynula model Alpha-1 s impozantním výkonem 50Wattů s dosvitem až 2 kilometry.

 

Objekt osvětlený na 2 kilometry - Crissis Int.

 

Tento impozantní "reflektor" byl vyvinut převážně pro potřeby armády a policie. Výrobce vzal v potaz potřebu po vysoce výkonných reflektorech a v dnešní době stále dostupnějších LED technologií sáhl po tom nejlepším, co bylo možné. Alpha-1 nyní slouží Japonskému námořnictvu, ale počítá se se širším uplatněním i v zahraničí. LED reflektor díky své účinnosti a dosvitu bude ideálním pomocníkem při záchranných operacích, vojenských operacích, ale i při běžných hlídkách ať už na moři, či na souši.

 

2700000 kandela

 

Tělo je tvořeno z polykarbonátu a hliníku, čímž se dosáhlo výrazné úspory hmotnosti. Celý komplet váží 3.9 kilogramu včetně baterie, která umožní nepřetržitý svit po dobu 60 minut, či ,,blikání" po dobu 120 minut. K plnému dobití baterie dojde za 120 minut, komplet je vodě odolný. Světelná intenzita dosahuje impozantních 2.7 mil.kandela (cd).

 

Reflektor má impozantní výkon - Crissis Int.

 

 

U reflektoru lze nastavit úhel záběru, resp.rozptyl, tím se změní i celková délka. Stand.rozměry "zasunutého" reflektoru činí 525x136x230mm (DxŠxV), při vysunutém, tedy změně úhlu/rozptylu záběru to je 603x136x230mm. Hmotnost bez baterie je necelých 2.7 kilogramu

 

 

ALPHA-1 (BGM OFF ver.) from Crisis Intelligence on Vimeo.

 

Kompletní technická specifikace v PDF ZDE

Štítky

reflektor světlo baterky led

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
FILIP HORN Datum: 21.10.2015 Čas: 15:56

kolik asi stoji?a kolik za nej zaplatime?