Když vám běžná produkce nestačí, Honza Pávek pomůže

Datum: 02.02.2015 | Autor: Redakce PN

Jistě to znáte, taktické doplňky se trhají, spona na opasku praskla, o obšití ani nemluvě... a z pouzdra na kasr je už jen cár nití, které máte sto chutí roztrhat. Ano, to známe všichni a proto se mnozí poohlíží po něčem jiném. Kvalitnějším. Obvykle to znamená jedinou možnou volbu. Ručně šité výrobky. A ty vám zde budeme postupně představovat. Jejich výrobcem je Honza Pávek z jptt.cz a opravdu stojí za to!

 

Ručně šité myslíme samozřejmě nadneseně, jde o prošití pomocí špičkových, pevných ňití za užití šicích strojů, ale pořád jde o špičkovou, řemeslnou výrobu, kde každý kus prochází rukou pana výrobce od návrhu, až po finální produkt.

 

 

Krátká ukázka... v prvním případě jde o EDC Kit, který je velmi populární u policistů, strážníků i bezpečnostních agentur. Ručně šitá  opasková ,,lékárnička" je kvalitní, vydrží hodně a i s náplní nestojí víc než pětikilo. Povedená záležitost!

 

EDC Cobra belt, tedy opasek se sponou cobra s okem k zavěšení karabiny je velmi populární. Policisté jej často využívají jako služební opasky, pásek je pevný, v tahu odzkoušený na !!! 1 0 0 0 kilogramů, tedy TUNU !!!! a to bez potíží ustojí. Samozřejmostí je kvalitní, pevná spona, která je zpracována z duralu.

 

Tak co, pánové, líbí?

 

Honza Pávek umí splnit všechna přání a není drahý! Těšte se, další doplňky si brzo představíme. Mimochodem, Honza teď vyrábí na zakázku balistickou vestu...

 

www.jptt.cz

 

Jan Pávek
U Lipek 614
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel: +420 721 841 832

Štítky

policejní opasek lékárnička edc jptt jptt.cz Pávek spona cobra belt Jan Pávek Tactical taylor opasek

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

1.8 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
František Datum: 03.10.2023 Čas: 18:52

Reklamu a kámoše na promo si pan Pávek udělat umí, to jo. Ale když dojde na samotnou objednávku, shrábne peníze předem, nekomunikuje a ani po avizovaných 12 + 12 týdnech dodací lhůty nic nepříjde. Ani zboží, ani email, ani jakákoliv odpověď na jakékoliv platformě. Za mě NEDOPORUČUJI!

avatar
Tomáš. Datum: 20.09.2022 Čas: 15:16

Velké zklamání mají hodně daleko do originálů. Vyhozené prachy a ještě dohady abych nášivky vůbec dostal i když bylo zaplaceno předem.
NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!

avatar
Kraken Datum: 04.01.2022 Čas: 21:36

Objednáno, zaplaceno. Nic nedošlo. Komunikace nulová. Nereaguje na email ani na telefon. Nedoporučuji. Budu kontaktovat PČR z důvodu podvodného jednání

avatar
Karlos Datum: 19.09.2021 Čas: 11:22

Kvalita nášivek je hodně špatná, jsou neobšité , kroutí se a mají ostré hrany je to takový nedodělek z domácí dílny.