Kam na střelnici v Brně? Do Trigger Service na Kotlářskou!

Datum: 24.07.2018 | Autor: Redakce PN

Pražští kolegové dnes mají smůlu a nebo... Mohou spojit příjemné s užitečným, tedy návštěvu Brna s návštěvou jedné z nejlepších střelnic v ČR. Trigger Service je moderní střelnice, která pořádá kurzy, semináře, přednášky na zajímavá témata. Každopádně lze přijít s celou rodinou a nad Vaším bezpečím budou dohlížet zkušení instruktoři vedení členem LEX Ing.Maláník, který je také i garantem kurzů. Což znamená kvalitu od tohoto odborníka a dlouholetého aktivisty ve sdružení LEX.

 

 

Střelnice Trigger patří zaslouženě mezi TOP3 nejmodernější střelnice v České republice a může směle konkurovat i nejlepším střelnicím v Evropě. Zákazníkům nabízí plně zařízený a stylový interiér, velký výběr zbraní (pravidelně doplňovaných o novinky ze světa střelectví, v nabídce desítky zbraní...) a odbornost  střeleckých instruktorů.

 

 

 

Jak uvádí i vedení střelnice: "Rádi uvítáme příznivce adrenalinových zážitků a nových výzev. Naši zkušení instruktoři s více než desetiletou praxí se postarají o to, aby jste odcházeli s úsměvem a spoustou nových zážitků, které jinde neokusíte," což jim musíme dát plně za pravdu, jelikož kurzy vedou zkušení lektoři pod dohledem kapacity v tomto oboru panem Ing. Zdeňkem Maláníkem DCv. Ten je dlouholetým členem organizace LEX (organizace za práva majitelů zbraní, podíleli se i na tvorbě zákona o zbraních a střelivu, tedy stojí za střeleckou veřejností), má dlouholeté zkušenosti z armády, osobní ochrany osob i majetku, přednáší na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Pro zájemce z řad firem nabízí propracované teambuildingové akce s kompletním zajištěním, tedy na klíč dle přání zákazníka.

 

 

 

A kde Trigger najdete?

Přímo v samém centru Brna s dobrou dostupností vozem (s parkováním přímo u střelnice), nebo MHD. Kromě střelby s, nebo bez zbrojního průkazu, pravidelně pořádají kurzy a akce pro získání zbrojního průkazu a rozšíření střeleckých dovedností, tedy kurz, které zlepšují střelecké náviky a umožňují získat i méně zkušeným střelcům jistotu. Což je dobrý TIP pro kolegy z Brna a okolí ajejich rodiny.

 

TRIGGER Service, s.r.o.
Kotlářská 51a 
602 00 Brno

 

A to vše od pondělka do neděle od 10 do 21 hodin!
 

 

 

A co vše Trigger nabízí?

Střelba bez zbrojního průkazu
Střelba se zbrojním průkazem
Střelecké kurzy
Teambuilding
Zbrojní průkaz - příprava
Střelecké balíčky

A navíc e-shop, kde lze zakoupit sstylové doplňky a trička a také dárkové poukazy!

 

Kromě toho TRIGGER nabízí i desítky zbraní k zapůjčení, více ZDE

 

Malá ukázka jak to na střelnici Trigger chodí...

 

 

Pokud Vás zajímají i další kurzy nebo přednášky na témata, která jsou také zajímavá a od lidí, co mají co říci. Zkuste si vyčíhnout nějaké datum konání praktických přednášek jako např "Safe-Marche-Ryan (zdravotnická procedura, která se dá aplikovat nejen v boji, kterou přednáší lidé se 14 letou zkušeností ve Francouzské cizinecké legii), První pomoc pro začátečníky i pokročilé, unikátní kurz Únos/ přežití v zajetí, outdoorový třídenní kurz SURVIVE/ přežití v přírodě, atd...

 

 

A co ceny? Úměrné kvalitě a prostředí...


 

Samozřejmostí je možný nákup munice. Aktuální ceník naleznete vždy na stránkách střelnice.

 

 

https://www.triggerservice.cz/

 

 

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10