HALAL kuřecí maso prodávané v Bille - nesmysl!

Datum: 21.08.2014 | Autor: Michal Voska, redakce PN

Několik čtenářů nám poslalo fotku z "BILLY" se zděšením, že je v prodeji HALAL a o tom, že jde o trestný čin, či přestupek při brutálním usmrcení zvířat. Podívejme se, jak praví zákon o HALAL přípravě a dále o tom, jak je snadné se nechat "zmást"

 

HALAL kuřecí (všimněte si data spotřeby...) - foto: Zdroj FACEBOOK

 

Ačkoliv je v České republice uzákoněno, že zvířata smí být zabíjena pouze po předchozím omráčení, byla muslimům a židům z náboženských důvodů udělena výjimka z tohoto zákona (Zákon č. 246/1992 Sb.).

 

Naší redakcí byl osloven "výrobce" DZ Klatovy, nicméně jak uvádíme, zákon i na HALAL myslí...

 

Dalším zjištěním můžeme dodat, že ,,umělá hysterie" přichází převážně z protimuslimské komunity, jelikož Billa HALAL již téměř rok nemá ve své nabídce - viz http://ekonomika.idnes.cz/prodej-halal-kurete-v-bille-ddm-/ekonomika.aspx?c=A131005_163924_domaci_jw

 

Je až zarážející, jaká nenávist se v naší malé zemi vyrojí okamžitě poté, co někdo vytáhne cokoliv "MUSLIMSKÉHO". 

 

Redakce PN

 

Štítky

halal kuřecí billa

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

2.4 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

12
avatar
Jirina N Datum: 18.02.2016 Čas: 11:39

Zarazejici je Jen a pouze neznalost toho co je to halal porazka. Nazyvat ji brutalni je smesny a hloupy. Zvire se musi podriznout nozem o ostrosti skalpelu tak aby rez citilo minimalne a diky poklesu krevniho tlaku temer okamzite ztraci vedomi (coz se stava I lidem s nizkym tlakem ze omdli). To ze sebou zvire mozna jeste pohne I Po tom je Jen diky nervum, zvire uz je v limbu. Stejne tak jako naporcovany vanocni kapr muze porad jeste mit tlukouci srdce. Zvire se musi nechat vykrvacet protoze krev se rychle stava toxickou a znehodnocuje maso. Nemuslim muze jist halal maso ale muslim nemuze jist nic co halal neni. Lidi se snazi zatrhnout neco o cem nic nevi.

avatar
jiristropek Datum: 19.12.2015 Čas: 08:36

jsem cely zmateny ze vsech tich informaci a clovek nevi cemu verit lepsi je poslouchat kvalitni muziku

avatar
eman Datum: 19.10.2015 Čas: 17:32

buhuzel to neni problem je billy ty kurata HALAL SE OBJEVUJI UPLNE VSUDE ! JAKO KUCHAR odebiram velke mnozstvy a v posledni dobe maji vsechny oznaceni HALAL .

avatar
DATT Datum: 10.02.2015 Čas: 15:11

Policejní noviny si dovolí napsat "Je až zarážející, jaká nenávist se v naší malé zemi vyrojí okamžitě poté, co někdo vytáhne cokoliv "MUSLIMSKÉHO. Redakce PN" ??? Tak já si vás platím, včetně vašich výsluh a vy budete psát takové články urážející Čechy?? Začněte se vy policajti laskavě chovat podle českých zákonů ale hlavně zapněte mozek. Náboženství není barva kůže, s tím se nikdo nerodí. Až náboženským vymýváním mozků po generace se z lidí stávají "hlupáci". To že bludu věří x miliard lidí, ještě neznamená, že se nejedná o blud. Znamená to jen to, že ta která sekta je úspěšnější v šíření onoho bludu. Nic víc. Muslim požaduje týrání zvířat HALAL tak ať táhne domů do jeskyně!!! Muslim neodsoudí řezání hlav a popravy za karikatury, ať táhne domů do jeskyně!!! Jakoukoliv toleranci si zaslouží jen ta náboženství, která neškodí, která například nepovažují půlku planety=ženy, za ochočená zvířátka. Českej policajt asi nechápe, že nejde jen o HALAL proboha! Tady jde o velice komplexní věc! Netolerantní sekta si nezaslouží toleranci i kdyby to tu policajt stokrát napsal! Když já založím nové náboženství, které bude ve své "knížečce" hlásat povinnost vyznavačů onoho náboženství každý pátek přijít domu a zmlátit manželku, taky je to v pořádku?? Tolerujme? Máme přeci svobodu vyznání??? Cože? Že to by policajt zasáhnul??? Nešel by náhodou proti svobodě vyznání?? Ale HALAL tolerujme? Nucení žen k zahalování tolerujme? Českej policajt to je kapitola, to vám řeknu. "Je zarážející" já vám dám.

avatar
michal Datum: 05.01.2015 Čas: 19:44

Také pak o dělá policajta hnus.nedivím se je to banda pedofilu

avatar
Martin Datum: 26.09.2014 Čas: 20:49

A vám toto přijde normální: muslimům a židům z náboženských důvodů udělena výjimka z tohoto zákona (Zákon č. 246/1992 Sb.).???? Proboha proč? Chtějí u nás žít, tak proč se jim udělují vyjímky ze zákona?? Jestli se jim nelíbí naše kultura a naše zvyky, nemají v naší zemi co dělat. A je jedno jestli jsou to muslimové, židé, cikáni nebo kdokoli jiný.. Také si asi v Íránu nekoupím vepřové připravené dle norem EU!!

avatar
Billa Datum: 22.09.2014 Čas: 14:36

vždyť je to rok stará kauza!
http://ekonomika.idnes.cz/prodej-halal-kurete-v-bille-ddm-/ekonomika.aspx?c=A131005_163924_domaci_jw

avatar
Josef Datum: 22.09.2014 Čas: 09:54

Kuřetem to začíná a jak tohle skončí?

avatar
Tomas Marny Datum: 21.09.2014 Čas: 13:58

Ja bych ocekaval, ze bratr policajt bude rad za kazde nahlaseni mozneho poruseni zakona a ne, ze bude moralizovat. Bratr policajt by mel POMAHAT a CHRANIT, nikoliv predjimat zda jde o hysterii ci nikoliv natoz odkud tato domela hysterie prichazi.

avatar
Gaius Julius Caesar Datum: 17.09.2014 Čas: 09:23

Bratr policajt bude psát a mluvit jinak až si ho ta muslimská pakáž vezme do parády. Jestli vůbec ještě bude mluvit a psát, protože jedna z oblíbených kratochvílí muslimáků je uříznout hlavu tomu kdo nectí Alláha.

12