EUMW - Nejhledanější osoby Evropy

Datum: 01.02.2017 | Autor: Redakce PN

Evropská síť jednotek cíleného pátrání (ENFAST), jejíž součástí jsou i specialisté na pátrání z Policejního prezidia ČR, na speciálních stránkách zveřejňuje vždy dvě nejhledanější osoby z daného státu. Návštěvníci stránek uvidí tváře nejhledanějších zločinců Evropy, a přes kontaktní formulář mohou kriminalistům i anonymně předat poznatky, které k osobám mají. Tuto informaci ihned obdrží přímo národní jednotka pátrání vyhlašujícího státu. Díky svobodnému pohybu osob je možné, že se na území členských států mohou pohybovat i osoby hledané v jiných státech a policisté uvítají veškeré informace, které mohou pomoci při jejich dopadení.

 

 

EUROPOL spuštěním stránek navázal na úspěšné internetové stránky, které již provozuje INTERPOL a americká FBI. Tyto stránky již delší dobu pomáhají lokalizovat a zadržet nejhledanější zločince na světě.
 
V rámci Policie ČR je kontaktním místem a národní jednotkou ENFAST odbor pátrání úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezidia České republiky.

 

Hledané zločince naleznete na stránce https://eumostwanted.eu/

 

Čeští občané jsou na seznamu též. Jeden z nich rovnou v prvním řádku. Jde o tohoto muže:

 

SEIDL STANISLAV
hledaný muž
Datum narození 27.9.1973
Pátrání vyhlášeno 20.10.2011
Bydliště - okres PŘÍBRAM
Nebezpečný ANO
Ozbrojen ANO
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 35 až 40 let

 

Popis osoby
POSTAVA střední
BARVA VLASŮ hnědé
TVAR VLASŮ rovné
BARVA OČÍ modrá

 

Podrobný popis:
Po hledaném muži ve věku 42 let pátrají příbramští policisté. Okresní soud v Příbrami vydal na jmenovaného příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. POZOR! Jedná se o nebezpečného pachatele, může být ozbrojen a má sklony k násilnickému chování. Stanislav Seidl se narodil 27. září 1973. Muž je vysoký 170 až 180 cm, má střední postavu, modré oči a hnědé, krátké vlasy.

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

1 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: