Desert Eagle, .50 AE, Burnt Bronze

Datum: 13.10.2014 | Autor: Michal Voska

Pro milovníky velkých kalibrů nachystala společnost IMI, resp.Magnum Research Inc.lahůdku v podobě terakotového provedení této impozantní zbraně.

 

Desert Eagle v terakotové úpravě - Magnum Research Inc.

 

 

Desert Eagle netřeba více představovat. Tato zbraň je sice naprosto nepraktická, velice těžká, zpětný ráz je obrovský , střelivo drahé, ale i tak si po světě (zejména v USA) nachází mnoho obdivovatelů. Připomeňme si, že v ráži .50 AE (Action Express) váží 2050g, kapacita zásobníku činí 7 nábojů.

 

Desert Eagle v terakotové úpravě - Magnum research Inc.

 

 

V terakotovém provedení vyjde Desert Eagle .50 AE na 1696 Dolarů.

 

Vzhledem ke specifičnosti zbraně se nepředpokládá, že by byla zavedena u jakýchkoli ozbrojených složek jako standardní zbraň. Vysoký zpětný ráz všech jejích ráží znemožňuje použití pro policii kvůli špatné ovladatelnosti. Veliké rozměry a hmotnost neumožňují skryté či dlouhodobé nošení a zpomalují manipulaci se zbraní. Nízká kapacita je další nevýhodou. Desert Eagle je ale velice populární mezi civilními střelci. Jakožto velmi výkonná a impozantní zbraň je považován za symbol, ba přímo artefakt a mít jej v ruce je pro většinu zbraňových nadšenců zážitek na celý život.  Wikipedia

 

Ukázka zpětného rázu 

 

 

Štítky

kalibr .50 AE Desert Eagle

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

4 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: