Den Policie ČR

Datum: 18.06.2014 | Autor: Redakce PN

Srdečně Vás zveme na Den Policie České republiky, který se bude konat 24. června 2014 od 9:00 do 17:00 na všesportovním stadionu v Hradci Králové - Malšovicích.

Celým dnem Vás bude provázet moderátor Ondřej Vaňura – reportér Českého rozhlasu.

 

 

Akce se zúčastní pořádková, dopravní, cizinecká policie, služební psi a koně, bude zde prezentace výstroje a výzbroje, policejního vrtulníku, vodního děla, ukázky první pomoci, zabezpečení vozidel, kriminalistika, Národní protidrogová centrála, ukázky pyrotechnické služby, ukázky zásahu policejních těžkooděnců, ukázky výcviku policistů  s možností vyzkoušet základní prvky sebeobrany. Budou probíhat jak statické, tak dynamické ukázky.  

 

V rámci doprovodného programu  se návštěvníci mohou zúčastnit dětské verze adrenalinového závodu s názvem GLADIATOR RACE, pro nejmenší bude k dispozici malování na obličej, na místě bude k vyzkoušení MOTORSPORT SIMULÁTOR, který poskytne reálný zážitek z jízdy v závodním voze, kdy dva závodní speciály budou na místě k prohlídce, přítomní si na vlastní oči vyzkouší jak je vidí řidič bez a s reflexními prvky ve speciálním temném stanu, dopravní a jiné soutěže pro mládež a další...    
Máme pro přítomné přichystány drobné dárky

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

5 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: