Další tři dálniční speciály ve službě - speciálni vozidla ŠKODA Superb převzal plk. Vondrášek a plk. Lerch

Datum: 02.05.2014 | Autor: por. Bc. Jozef Bocán

Slavnostní předání tří nových dálničních speciálů ŠKODA Superb 3,6 FSI V6 4x4 se uskutečnilo dnes v dopoledních hodinách v Zákaznickém centru ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi. Trojce nových služebních vozidel tak doplnila flotilu speciálů tohoto typu ve službách Policie České republiky ze stávajících sedmi na deset. O předání sedmi Superbů v prosinci loňského roku jsme také prostřednictví našeho zpravodajství informovali.

 

 

 plk. Vondrášek a plk. Lerch při přebírání vozů - PČR

 

Od zástupců ŠKODA AUTO vozidla převzal pověřený první náměstek policejního prezidenta plk. Mgr. Martin Vondrášek spolu s ředitelem Ředitelství služby dopravní policie Policejního prezidia ČR plk. Ing. Tomášem Lerchem. „Pevně věřím, že tato nová vozidla pomohou policistům nejen v represivní části jejich práce, ale především během dohledu na bezpečnost silničního provozu plní nezastupitelnou roli také v oblasti prevence,“ uvedl plk. Vondrášek. 

 


„Další tato tři vozidla doplní stav policejních dálničních speciálů a rozšíří tak síť dálnic pokrytou silnými vozidly určenými pro skrytý dohled na bezpečnost silničního provozu. Předchozí nasazení těchto vozidel se jednoznačně osvědčilo.“ doplnil plk. Lerch.

 

Superby si na místě následně převzali vedoucí dálničních oddělení Svojkovice, Chrlice a Chotoviny, kteří je následně převezli do nového působiště.

Štítky

policejní superby škoda superb

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

1 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: