Další policistka získala titul Lady PRO

Datum: 28.11.2016 | Autor: kpt. Ivana Nguyenová

Dalším úspěchem pro Policii ČR je ocenění policistky z Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje kpt. Martiny Kubánkové. Získala titul Lady PRO a ocenění ji předal ministr financí Andrej Babiš.

 

 

Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti, které dosahují vynikajících a mimořádných výsledků.

Čestný titul LADY PRO - by měl náležet ženám, které ve své manažerské, obchodní, politické, sportovní, umělecké nebo jiné významné činnosti a kariéře, dosáhly skutečně mimořádných úspěchů.

 

kpt. Ing. Martina Kubánková

U Policie České republiky pracuje od roku 1991, tedy již 25 let. V současné době je zařazena na oddělení kriminálních analýz SKPV Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje. Její hlavní služební činností je práce analytika při zpracování případových analýz pro potřeby SKPV. Vynikající je také při kreslení identikitů – portrétů svědků či podezřelých.
 
Kromě toho je kapitánkou ženské reprezentace policejního volejbalového družstva. Toto družstvo pod jejím vedením získalo na posledních třech evropských šampionátech jednu medaili zlatou a dvě bronzové. V roce 2016 vyhrála ocenění pro nejlepšího sportovce Policie České republiky. V květnu letošního roku byla v Kazani na policejním mistrovství Evropy ve volejbale žen, jako první sportovkyně, uvedena do Síně slávy Evropské policejní sportovní unie.

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze:

Komentáře

avatar
pupek Datum: 06.02.2017 Čas: 17:34

není tech kapitánu nák moc?!