Česká zbrojovka a.s. získala cenu v prestižní celostátní soutěži Podnikatelský projekt 2012

Datum: 09.10.2013 | Autor: Michal Voska

Česká zbrojovka a.s. získala cenu v prestižní celostátní soutěži Podnikatelský projekt roku 2012. Vítěze této soutěže vyhlásila agentura CzechInvest a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve čtvrtek 3. října 2013 v prostorách Novoměstské radnice v Praze.


 
Soutěž Podnikatelský projekt oceňuje nejlepší investorské projekty českých podnikatelů podpořené ze Strukturálních fondů Evropské unie a státního rozpočtu, které byly realizovány v předešlém roce.
 
Titul Podnikatelský projekt roku 2012 byl udělen celkem v jedenácti kategoriích. Česká zbrojovka a.s. obsadila třetí místo v kategorii Úspory energie s projektem Optimalizace spotřeby energií a snížení energetické náročnosti výroby v České zbrojovce a.s. Uherský Brod. První dvě místa v této kategorii obsadili ŠKODA AUTO a.s. a Pivovar Litovel a.s..

Kvalitu zbraní ocenila i Renata Langmanová. Dostala speciální CZ75/ zdroj:czub.cz
 
Projekt České zbrojovky spočíval v rekonstrukci a modernizaci zařízení s cílem snížit spotřebu a energetické ztráty v rozvodech. Již využitá zbytková energie se přitom bude opět podílet na výrobě, čímž se výrazně sníží spotřeba vstupních energetických zdrojů.
 
Slavnostní vyhlášení vítězů se uskutečnilo za účasti zástupců státní správy a samosprávy a významných osobností českého byznysu.

 

______________________

Vážení čtenáři, v souvislosti s CZUB připománáme SLEVU PRO OZBROJENÉ SLOŽKY
Česká zbrojovka a.s. nabízí příslušníkům ozbrojených složek ČR a aktivních záloh, trvalou možnost nákupu pistolí z vlastní standardní produkce v podnikových prodejnách Praha a Uherský Brod se slevou ve výši 20% z maloobchodní ceny. Podmínkou je předložení dokladu o příslušnosti k ozbrojené složce nebo dohody vojáka s příslušným krajským vojenským velitelstvím o zařazení do aktivních záloh.


Slevu je možné uplatnit na vybrané modely:
COMPACT
CZ 75 Compact
CZ 75 D Compact
CZ 75 P-07 Duty
SUBCOMPACT
CZ 2075 Rami
CZ 2075 D Rami
CZ 92
STANDARD
CZ 75 B
CZ 75 B Omega
CZ 75 BD Police
CZ 75 SP-01 Shadow (pouze základní model)
CZ 75 SP-01 Tactical
CZ 75 SP-01
CZ 85 Combat
CZ 97 B
CZ 97 BD
COMPETITION
CZ 75 B SA
CZ 75 Tactical Sports

Štítky

zbrojovka czub

Ohodnoťte článek počtem hvězdiček

Zaujal Vás tento článek? Nebo se Vám článek nelíbil? Ohodnoťte hvězdičkami.

0 / 10

Související články

Přidej komentář
Váš příspěvek do diskuze: